Dünya Afrin Gazisi Öztürk Tedavim tamamlandıktan sonra geri gitmek istiyorum

Afrin harekatı haberleri: Afrin Gazisi Öztürk: Tedavim tamamlandıktan sonra geri gitmek istiyorum

Afrin Gazisi Öztürk: Tedavim tamamlandıktan sonra geri gitmek istiyorum

Zeytin Dalı Harekatı'nda yaralanan sözleşmeli er Öztürk, tedavisinin ardından baba ocağı Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesine geldi. Gazi Öztürk, "Tedavim tamamlandıktan sonra hemen silah arkadaşlarımın yanına gidip, görevime kaldığım yerden devam etmek istiyorum" dedi.

Haber Merkezi AA
Er Kamil Öztürk
Er Kamil Öztürk

Türk Silahlı Kuvvetleri'nce (TSK) Suriye'nin Afrin bölgesinde terör unsurlarına karşı başlatılan Zeytin Dalı Harekatı'nda yaralanan sözleşmeli Er Kamil Öztürk, tedavisi tamamlandıktan sonra görevine kaldığı yerden devam etmek istediğini belirtti.

Terörist unsurların attığı havan topu mermisiyle yaralanan Öztürk, Kilis Devlet Hastanesi'nden taburcu olduktan sonra baba ocağı Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesine geldi.

Ailesiyle hasret gideren Öztürk, gazetecilere yaptığı açıklamada, bölgede görev alan Mehmetçiğin moralinin üst seviyede olduğunu söyledi.

"Kaldığım yerden devam etmek istiyorum"

Atılan havan topunun mevzideki 2 kum çuvalına düştüğünü, seken şarapnel parçalarının el ve yüzüne isabet ettiğini dile getiren Öztürk, "Benimle birlikte bir arkadaşım daha yaralandı. Ama bizim korkumuz yok. Elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Tedavim tamamlandıktan sonra hemen silah arkadaşlarımın yanına gidip, görevime kaldığım yerden devam etmek istiyorum." dedi.

AK Parti Çerkezköy İlçe Başkan Yardımcısı Ercan Erdoğan ile yönetim kurulu üyeleri de Kamil Öztürk'e "geçmiş olsun" ziyaretinde bulundu.

Arşali köyü PKK'dan temizlendi
DÜNYA
Arşali köyü PKK'dan temizlendi

Afrin harekatı FETÖ'yü çıldırttı!
GÜNDEM
Afrin harekatı FETÖ'yü çıldırttı!

Afrin şehidimizin maaşına haciz koyduran avukatın Gezi paylaşımları
GÜNDEM
Afrin şehidimizin maaşına haciz koyduran avukatın Gezi paylaşımları

/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.