Ekonomi Ünlü perakende zinciri 3 şubesini daha kapattı

Adese 3 şubesini daha kapatma kararı aldı

Ünlü perakende zinciri 3 şubesini daha kapattı

Ünlü perakende zincir marketlerinden biri olan Adese AVM üç şubesini daha kapatma kararı aldı. Şirket Konya ve Aksaray'da faaliyet gösteren 3 şubesini verimlilik düşüklüğü nedeniyle kapatma kararı aldığını açıkladı.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Adese Alışveriş Merkezi.
Adese Alışveriş Merkezi.

Perakande sektörünün önemli oyuncularından biri konumunda olan İttifak Holding bünyesindeki Adese Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş. şube kapatma kararlarına bir yenisini daha ekledi.

Geçtiğimiz aylarda verimlilik düşüklüğü nedeniyle çok sayıda mağazasını kapatma kararı alan şirket yine aynı nedenden ötürü 3 şubesinin daha faaliyetlerine son verdi.

İKİSİ KONYA'DA BİRİ AKSARAY'DA

Şirketin yönetim kurulu tarafından alınan karar doğrultusunda kapatılan mağazalardan ikisi Konya'da biri ise Aksaray'da bulunuyor. Konya'da Pelit ve Yunak şubesi, Aksaray'da ise Aksaraya TOKİ şubeleri kapatılan 3 mağaza oldu.

  • Şirketten yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı;
  • Toplanan yönetim kurulumuz, Sakarya Mah. Uluyayla Cad. N34/A Selçuklu / KONYA adresinde bulunan ‘PELİT' şubemizi , Yeni Mah.Hükümet Cad.N133 Yunak / KONYA adresinde bulunan ‘YUNAK' şubemizi ve Yunus Emre Mah.129.Cad.N34/A Merkez / AKSARAY adresinde bulunan ‘AKSARAY TOKİ' şubemizi firmamızın yapmış olduğu verimlilik çalışması kapsamında kapatılmasına karar vermiştir.

THY'nin Çanakkale uçuşları başladı
EKONOMİ
THY'nin Çanakkale uçuşları başladı

Kaza ve yasaklara rağmen almaktan vazgeçmiyor
EKONOMİ
Kaza ve yasaklara rağmen almaktan vazgeçmiyor

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.