Hayat 3 Vakte Kadarı sadece 1 kişi izledi

'3 Vakte Kadar'ı ​sadece 1 kişi izledi

'3 Vakte Kadar'ı sadece 1 kişi izledi

Özlem Kayhan ve Volkan Gültekin'in yönettiği komedi filmi '3 Vakte Kadar', 18 Mayıs'ta gösterime girdi. Film, gösterime girdiği ilk üç günde ise trajikomik bir rekora imza atıp sadece 1 kişi tarafından izlendi. 15 lira hasılat elde eden film Türk sinema tarihinde bir ilk.

Haber Merkezi Diğer
'3 Vakte Kadar' 18 Mayıs'ta 40 sinema salonunda vizyona girmişti.
'3 Vakte Kadar' 18 Mayıs'ta 40 sinema salonunda vizyona girmişti.

Geçtiğimiz haftalarda vizyona giren komedi filmi '3 Vakte Kadar'ı sadece bir kişi izledi. Özlem Kayhan ve Volkan Gültekin'in yönettiği filmin sadece bir kişi tarafından izlenmesi büyük bir zarara neden oldu.

Selami Şahin'in kızı Merve İrem Şahin'in yanı sıra sosyal medya fenomenleri Köksal Baba ve Doğa Konakoğlu'nun da oynadığı '3 Vakte Kadar, bu gişe rakamıyla kırılması güç bir rekora imza attı. Hasan Gümet ve Ayberk Yeşilbursa'nın yer aldığı, Ferman Toprak'ın da konuk oyuncu olduğu filmden 1 kişiye kesilen bilet sayesinde elde edilen hasılat da 15 lira.

'Hiç mi seveniniz yok?'

Box Office verilerine göre; 41 salonda gösterime giren filmi 3 günde 1 kişinin izlemesi ise sosyal medyaya damga vurdu. Hürriyet'in haberien göre, pek çok kişi, filmin 1 kişilik gişesi için "Filme oyuncuların eşi dostu bile gitse olurdu. Hiç mi seveniniz yok?" gibi yorumlar yaptı. '3 Vakte Kadar', 1 kişilik gişesiyle de Türk Sinema tarihinde yeni bir rekor kırmış oldu.

Vizyona girdiği ilk 3 günde 1 kişinin izlediği ve 15 lira hasılat elde edilen film, ne yapımcısına ne oyunculara ne de gösterime girdiği sinema salonlarına kazandırdı.

Ünlü oyuncu Arda Öziri motosiklet kazasında hayatını kaybetti
HAYAT
Ünlü oyuncu Arda Öziri motosiklet kazasında hayatını kaybetti

Yedi Cüceler'in 'Neşeli'si öldü
HAYAT
Yedi Cüceler'in 'Neşeli'si öldü

Hem okulumuz
hem ümidimizdi
HAYAT
Hem okulumuz hem ümidimizdi

/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.