Hayat Küfür yok aile var

Küfür yok aile var

İzlenme rekorları kıran Geniş Aile dizisinin üçüncü filmi “Geniş Aile Komşu Kızı” vizyona girdi. Küfürsüz komedinin örneği olarak dikkat çeken film bir aile hikayesi. Yönetmen Cüneyt İnay, “Film aileyle beraber gönül rahatlığıyla izlenebilecek” diyor.

Haber Merkezi AA Yeni Şafak
​On yıl önce sıcak bir aile dizisi olarak hayatımıza giren Geniş Aile’nin üçüncü filmi, “Geniş Aile Komşu Kızı” vizyonda.
​On yıl önce sıcak bir aile dizisi olarak hayatımıza giren Geniş Aile’nin üçüncü filmi, “Geniş Aile Komşu Kızı” vizyonda.

Cüneyt İnay’ın yazıp yönettiği filmin yapımcılığını Ertuğrul Fındık ve Mahmut Kayımtu üstleniyor. Bir oto yıkama açarak hayatlarına sürdürmeye çalışan Cevahir ve Ulvi’nin hayatını anlatan filmde Ufuk Özkan, Bülent Çolak, Rojda Demirer ve Emre Altuğ gibi ünlü isimler rol alıyor.

Cüneyt İnay

DİZİ DİNAMİKLERİNE YAKIN

Emre Altuğ ve Rojda Demirer

Geniş Aile Komşu Kızı’nın özel gösterimi film ekibinin katılımıyla önceki gün Özdilek Park AVM’de yapıldı. Film sonrası soruları yanıtlayan yönetmen Cüneyt İnay, “Dizi dinamiklerine en yakın film. Diğer filmlere göre, biraz daha hareketli, daha aksiyon içeren bir film. Filmin aileyle beraber gönül rahatlığıyla izlenebilir” dedi.

ÖZÜMÜZE DÖNÜŞ

Filmin konusu ve işleyişiyle birlikte dikkat çeken noktalarından birisi ise küfürsüz komedinin örneği olması. Son yıllarda aile ve komedi filmlerinde sık sık karşımıza çıkan ve tartışma konusu olan argo ifadelere filmde rastlanmıyor. “Ulvi” karakterini canlandıran Bülent Çolak filmin bir aile olduğuna dikkat çekti. Çolak, “İzleyiciyi bekleyen şey aksiyon, eğlence, mavra. Tam bir aile komedisi. Bildikleri gibi yani. Filmin en güzel tarafı bence mahalle dokusunda geçiyor olması. Yani özüne, fabrika ayarlarına geri döndü. Şimdi mesela evin oğlu odasında, evin hanımı başka bir yerde televizyon ekranına kilitleniyor. Herkesi, farklı nesilden insanları salonda kanepeye kilitleyen son diziydi ‹Geniş Aile›. O yüzden çok önemli. Memlekette o tarz bir işe ihtiyaç vardı. ‹Geniş Aile› de film olarak bu ihtiyacı karşılayacaktır” diye konuştu.

  • Seyircinin özlediği tatta
  • Filmde “Cevahir” karakterini canlandıran başrol oyuncularından Ufuk Özkan ise gösterim sonrasında yaptığı açıklamada, “Geniş Aile Komşu Kızı” için birçok filmi reddettiğini dile getirdi.Özkan, bu filmin kendisi için çok özel olduğunu belirterek, “Her birinde olduğu gibi içinde komedinin, kahkahanın, aşkın olduğu, ‘Geniş Aile’ seyircisinin özlediği tatta bir iş çıktı” şeklinde konuştu.

Ne yaşadıysa onu yazdı
HAYAT
Ne yaşadıysa onu yazdı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, yabancı gazetecileri kabul etti: ABD sözünü tutmazsa harekat sürer, YPG’nin çekilmesinin sorumluluğu ABD’de
Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yabancı gazetecileri kabul etti: ABD sözünü tutmazsa harekat sürer, YPG’nin çekilmesinin sorumluluğu ABD’de

Yabancı Mensupları kabulünde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "

PYD’nin bıraktığı 750 DEAŞ’lının 195’i yakalandı. Amerika 120 saatlik sürenin sona erdiği salı akşamına kadar bize verdiği sözleri tutabilirse güvenli bölge konusu çözülmüş olacaktır ama bu söz bilaistisna yerine getirilmemiş olursa 120'nci saatin sona erdiği dakika, Barış Pınarı Harekatımız kaldığı yerden çok daha kararlı bir şekilde devam edecektir. Şu anda tabii daha henüz terör örgütleri çıkmış değil. 120 saati bunun için belirledik" dedi. Trump'ın mektubu ile ilgili açıklamada bulunan Erdoğan, "Elbette bizler bunu unutmadık. Unutmamız doğru değil ama bizim karşılıklı olan sevgi, saygımız da bunları sürekli gündemde tutmaya müsaade etmiyor. Bu konuyu bugünkü meselemiz ve önceliğimiz olarak da görmüyoruz. Vakti saati geldiğinde bu konuyla ilgili olarak gerekenin yapılacağının da bilinmesini istiyoruz" ifadesini kullandı.

Sarı kız olarak bilinen örümceği cam fanusta besliyor: Her gün et veriyoruz
Gündem

Sarı kız olarak bilinen örümceği cam fanusta besliyor: Her gün et veriyoruz

Antalya'nın Kemer ilçesinde, bir işletmeye ait inşaat alanında, 'Sarı Ömer' ve 'Sarı kız' adlarıyla bilinen, zehirli ve et yiyen örümcek bulundu. Cam fanusa konulan örümceğe işletme sahibi İsmail Embiyaoğlu, 'Hüsamettin' adını verdi. Embiyaoğlu, "Bir kadın geldi, görünce bıraktı kaçtı, o da korktu. 'Böyle bir hayvanı ben hiç görmedim' dedi. Daha sonra bunu Facebook'tan paylaştık. 'Sarı kız' gibi isimlerle paylaşımın altına yorumlar geldi. En çok Güneydoğu'da gözüktüğü ve çok zehirli olduğu söylendi. Her gün et veriyoruz" ifadelerini kullandı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ABD Başkanı Trump telefonda görüştü
Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ABD Başkanı Trump telefonda görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ABD Başkanı Trump telefonda görüştü. Görüşmeye ilişkin Twitter hesabından açıklama yapan ABD Başkanı, Erdoğan'ın dün attığı bir tweeti alıntılayarak 'Terörizmi yenin' ifadesini kullandı. Trump'ın ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan da Twitter hesabından görüşmeye dair açıklama yaptı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.