Ekonomi Eminevim evlerierken teslim edecek

Eminevim evleri erken teslim edecek

Düşük taksitlerle ev ve araç sahibi olabilme imkanı sağlayan Eminevim, teslimatları da erkene çekti.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Üstün, ev teslim tarihlerini 17 ay öne aldıklarını söyledi
Üstün, ev teslim tarihlerini 17 ay öne aldıklarını söyledi

Emin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, ev teslim tarihlerini 17 ay öne aldıklarını söyledi. Üstün, “Türkiye’nin 81 ilinde 100’den fazla şubeyle 28 yıldır faaliyet gösteriyoruz. Eminevim Sistemi dayanışma ve güvene dayalı. Şimdiye kadar 125 bini aşkın kişiyi ev ve araç sahibi yaptık ve kimseyi mağdur etmedik. Yolumuza güven ve dayanışmayla sağlam adımlarla devam ediyoruz. Bizim formülümüz dayanışma ve el birliği ile insanları ev ve otomobil sahibi yapmak. Bu sistem, düşük ve orta gelirli olup konut ve araç sahibi olmak isteyen veya yatırım yapmayı hedefleyen kişilerin bu isteklerine fırsat veren köklü bir sistem” dedi.

Emin Üstün

HER AY 1.500 KİŞİYE ANAHTAR

Emin Üstün, elbirliği Sistemi ile kişilerin tüm Türkiye’de bütçelerine göre istedikleri yerden ev sahibi olabildiklerini kaydetti. Üstün, ayda ortalama 1.500 kişiyi konut ve otomobil sahibi yaptıklarını ve şirketin, müşterilerin kendilerine olan güvenle büyümeye devam edeceğini de aktardı.

/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.