xss Seçim Sonuçları - Seçim Haberleri ve Tüm Seçimler

Soçi’den ne çıktı? Türkiye açık saldırı altında. Peki biz ne yapmalıyız?

24 Kasım 2017, Cuma
Savaş çıkarmak kolay, barış inşa etmek zordur. Hele bizim bölgemizde bütün kartlar işgallere, iç savaşlara, etnik kavgalara, ülkelerin parçalanmasına ayarlıysa barış çok zordur. Türkiye dahil, hemen bütün bölge ülkeleri için parçalanma, bölünme haritaları hazırlanıyorsa, o uğursuz rüzgarı tersine çevirmek büyük bir zaferdir. Video: Soçi’den ne çıktı? Türkiye açık saldırı altında. Peki biz ne yapmalıyız?Barış aranırken, bir ülkeye kurtuluş yolu çizilirken kimin kazandığına, kimin kaybettiğine
Soçi’den ne çıktı? Türkiye açık saldırı altında. Peki biz ne yapmalıyız?
İbrahim Karagül

Adalet bir imtihandır

22 Kasım 2017, Çarşamba
Adalet, AK Parti’nin isminde rastgele seçilmiş bir isim değil elbet. Onu kendi ruh köküyle sürekli bağlantılı kılacak, muhalefetteyken iddia ve talep ettiği dünyanın referansı, iktidardayken aynı zamanda kendisine doğru da işleyecek iki yanı keskin bir kılıç… İktidardayken kendi iddialarında bir gevşeme hissettiğinde kendisini uyarıp tekrar kendine dönmesini sağlayacak bir uyarıcı çağrı… Ne kadar mesafe kat edilmiş olursa olsun, hala menzilden uzak olunduğunu, gidilecek daha çok yol olduğunu hat
Adalet bir imtihandır
Yasin Aktay

Bir FETÖ turnusolu olarak Zarrab davası

24 Kasım 2017, Cuma
ABD’deki Rıza Zarrab davası tuhaflıklarla dolu. Bu konuda en iyimser yorumu yapanlar bile “Türkiye, ABD’nin İran’a yönelik ambargosunu deldiği için cezalandırılıyor” diyor. Video: Bir FETÖ turnusolu olarak Zarrab davasıOysa Erdoğan geçtiğimiz Eylül’ün 8’inde Kazakistan ziyareti öncesi bu konuyla ilgili açıklama yaparken, özetle “biz İran’a yönelik ambargo uygulamayacağımızı vaktiyle ABD’li yetkililere söylemiştik” diyordu. Erdoğan’ın soruya verdiği cevap şu şekildeydi: “Neymiş İran’la ilgili
Bir FETÖ turnusolu olarak Zarrab davası
Özlem Albayrak

Türklerden intikam almak için yapılan soykırım

24 Kasım 2017, Cuma
Bosna kasabı Radko Mladiç’in yargılanması tamamlandı.Mahkeme ömür boyu hapse mahkûm etti. Başka türlü bir sonuç beklenmiyordu. Verilebilecek en ağır ceza bu. Avrupa’da ölüm cezası yok. Binlerce, on binlerce Boşnak’ı öldüren kişiye bile müebbetten daha fazla ceza verilemiyor. Video: Türklerden intikam almak için yapılan soykırım*Hapse atılacağına, Bosnalı kasapların eline bırakılsa… Onlar Mladiç’i on bin parçaya bölseler… Yine de hiçbir işe yaramaz. 22 yıl önce öldürdüklerini geri getiremez.
Türklerden intikam almak için yapılan soykırım
Mehmet Şeker

Bu vergiyi sarıp da mı saklasak

24 Kasım 2017, Cuma
Arada duyup duruyordum da sonunda ciddi ciddi bu düzeyde yasak geleceğine hiç inanmamıştım. Ama geldi. Sarma sigaradan bahsediyorum.Kaçak tütünle mücadele için diyor gerekçe. Bundan sonra yetkisiz olarak tütün üreten satan nakleden ve bulunduranlara 3 yıldan 6 yıla kadar hapis cezası verilecek. Video: Bu vergiyi sarıp da mı saklasakAmaç kaçakçılıkla mücadeleyse ayrı tartışalım. Terör örgütlerinin gelir kaynağını yok etmekse bir başka açıdan ele alalım. Yok, en çok da vergi kaybını önlemek iç
Bu vergiyi sarıp da mı saklasak
Yaşar Taşkın Koç

NATO ve Türkiye

23 Kasım 2017, Perşembe
Üniversite okuduğumuz senelerde, militan sosyalist arkadaşlarımız iktidâra geldiklerinde neler yapacaklarını ballandıra ballandıra anlatmayı çok severlerdi. İlk bir kaç madde ezber kokusu saçardı: “Toprağı, bankaları ve sigorta şirketlerini devletleştireceğiz”..Sıra dış siyâsete geldiğinde ilk madde yine değişmezdi: “NATO’dan çıkacak, ABD ile Türkiye arasındaki bütün ikili anlaşmaları feshedeceğiz”… “Pekiyi ; ya sonra?” sorusuna her klik kendi meşrebine göre cevap yetiştirirdi. Sovyet Rusya  yan
NATO ve Türkiye
Süleyman Seyfi Öğün

Hesaplaşma yılı ‘2018’

20 Kasım 2017, Pazartesi
2018 yaklaştıkça Türkiye’ye yönelik saldırılar şiddetlenerek artıyor. Ekonomiden teröre, uluslararası ilişkilerden gizli ambargolara kadar her geçen gün Türkiye aleyhtarı faaliyetler gün yüzüne çıkmaya başladı.  Video: Hesaplaşma yılı ‘2018’2011’den bu yana Türkiye’ye diz çöktürmek için yapılan hesaplar hep boşa çıkarıldı. 7 Şubat MİT krizinden Gezi sürecine, 17-25 Aralık’tan 6-8 Ekim olaylarına, hendek teröründen 15 Temmuz’a tüm hain girişimler akamete uğratıldı. Ama bu işin bittiğini kimse
Hesaplaşma yılı ‘2018’
Hüseyin Likoğlu
CHP’nin iddialarına son noktayı koydu
01:42

CHP’nin iddialarına son noktayı koydu

Avrupa’da en yüksek “Evet” Belçika’dan geldi
00:52

Avrupa’da en yüksek “Evet” Belçika’dan geldi

CHP Genel Merkezi'nde komik dakikalar
00:40

CHP Genel Merkezi'nde komik dakikalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ilk konuşması
01,51

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ilk konuşması

Başbakan Yıldırım: Türkiye kazandı
00:00

Başbakan Yıldırım: Türkiye kazandı

'Bu tüm Türkiye'nin zaferi'
12:25

'Bu tüm Türkiye'nin zaferi'

  • HaberAkışı
  • SosyalMedya
  • BugününGündemi
  • DününManşetleri

2011'de babasının yerine Ulusal Cephenin başına geçen Le Pen, ırkçı bir ideolojiye sahip.

Referandumun ardından Türk ekonomisinde ekonomik istikrar rüzgarı esiyor!

Kuzey Kore'nin nükleer deneyleri ve Trump'ın ilk hamleler, Asya'daki aktörleri harekete geçirdi.

Avrupa'da son 1 yılda 137 cami saldırıya uğradı.

Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi için farklı alanlarda uyum yasaları çıkarılacak.

16 Nisan’da tarihi bir referandum yaşayan Türkiye, sandık sonuçlarını yenisafak.com’dan takip etti.

MİT TIR'ları kumpasının savcısı Aziz Takcı için terör örgütü üyeliğinden 15 yıla kadar hapis istendi.

Uluslararası deniz ticaretinin vazgeçilmez güzergahları. 2015 yılında geçen gemi sayısına göre deniz yolları.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile 'Referandum Özel Yayını' bugün saat 20.00’de TVNET’te!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Yeni Şafak sosyal medya canlı yayınına katılıyor. Özel röportaj 18.30'da; Facebook, Twitter ve Instagram'da.

Diyarbakır'daki çevik kuvvet bakım binasındaki bir panzerin onarımı sırasında meydana gelen patlamayı terör saldırısı sanan CHP Milletvekili Tanal, yaşanan olayı provoke etmeye kalkıştı. Tanal, sosyal medya hesabından hayır propagandası yaparak 'Terör örgütleri evete çalışıyor' dedi.

CHP Milletvekili Mahmut Tanal
CHP Milletvekili Mahmut Tanal

Gazetemizin 11.04.2017 tarihli birinci sayfası: KAHRAMAN ER GEÇİT VERMEDİ gazetemanset.com

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘en büyük hayalim’ dediği şehir hastaneleri tek tek açılıyor.

Yurtdışındaki Türklerin seçime katılım oranı 7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerini geride bıraktı.

Brexit sürecinin başlamasıyla birlikte gözler İngiltere'nin denizaşırı toprağı Cebelitarık'a çevrildi, iki ülke savaşın eşiğinde.

Son bir haftada düzenlenen operasyonlarda 43 terörist etkisiz hale getirildi.

ABD'nin Esed rejimine ait Şayrat Hava Üssü'nü 59 Tomahawk füzesiyle vurmasının ardından uluslararası tepkiler gelmeye başladı.

ABD, sabaha karşı seyir füzeleriyle Esed rejimine ait üssü vurdu. ABD'yi bu operasyona götüren süreçte neler oldu?

Adil Kullanım Kotası, 1 Mayıs'tan itibaren köklü değişime uğruyor. AKK, Aralık 2018'den sonra tarihe karışacak.

İdlip'deki kimyasal katliam'a ilişkin Sağlık Bakanlığı'ndan açıklama: "Hastalarda sarin gazını düşündüren bulgulara rastlanıldı."

Milli Görüşçü Kuruluşlar Platformu, 16 Nisan'da yapılacak halk oylamasında "evet" diyeceğini açıkladı.

Kremlin'den açıklama: "İdlib'te yaşananlar canavarca bir suç"

Ereğli Demir Çelik'in Kamuoyu Aydınlatma Platformu`na yaptığı açıklamada, Standard & Poor's ile ilişkisini sonlandırdığını ifade etti.

Hakkari ve Şırnak kırsalındaki terör hedeflerine düzenlenen hava harekatlarında 16 terörist etkisiz hale getirildi.

Referanduma kısa süre kala piyasalar, sandıktan çıkacak ‘evet’ sonucuna odaklandı. “Evet, piyasalar tarafından bir çözüm ve rahatlama olarak algılanacaktır” diyen Bluebay Stratejisti Ash’e göre, politik riskteki azalış faizleri de aşağı çekecek.

16 Nisan referandumunu Yeni Şafak ve TVNET ekiplerine değerlendiren Kayserili vatandaşlar, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a güvendiklerini ve çocuklarının geleceği için ‘evet’ diyeceklerini söyledi.

Gençler Meclis'e dinamizm katacak
Gençler Meclis'e dinamizm katacak


Birlik Vakfı Doktorlar Kulübü, 16 Nisan'da yapılacak anayasa değişikliği halk oylamasında 'Evet' diyeceklerini bildirdi.

Başbakan Binali Yıldırım, Başbakanlık Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde düzenlenen yemekte sanatçılarla bir araya geldi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Manisa Turgutlu’ya geldi. Turgutlu Altay Meydanı'nda Bakan Soylu’yu vatandaşlar karşıladı.

Başbakan Yıldırım, darbe girişimini 'kontrollü darbe' olarak niteleyen CHP lideri Kılıçdaroğlu'nu kınadı.

Başbakan Yıldırım, Irak Türkmen Cephesi Başkanı Erşat Salihi'yi kabul etti. Zirvede Kerkük için 'sözde bağımsızlık' planları değerlendirildi.

"Evet çıkarsa hepinizi denize dökeriz" diyen CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt hakkında "halkı kin ve düşmanlığa tahrik" suçundan soruşturma başlatıldı.

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek büyümenin 2. çeyreğin ortasından itibaren hızlanacağını açıkladı.

Başbakan Bİnali Yıldırım, 15 Temmuz şehidi Ömer Halisdemir'in annesi Fadimana Halisdemir'in vefatı dolayısıyla Halisdemir ailesini telefonla arayıp taziyelerini iletti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şehit Astsubay Ömer Halisdemir'in Niğde'de yaşayan annesi Fadimana Halisdemir'in vefat haberinin ardından merhumenin eşi Hüseyin Halisdemir'i telefonla arayarak taziyelerini iletti.

FETÖ'nün darbe girişimi sırasında şehit edilen Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir'in annesi Fadimana Halisdemir hayatını kaybetti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, halk oylamasında 'evet' kampanyası yürüten partili mensuplarına yönelik saldırıları kınadı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Dışişleri Bakanı Tillerson'ı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etti.

Adalet Bakanı Bozdağ, FETÖ'cü Adil Öksüz'ün Türkiye'de saklanıyor olabileceğine işaret etti.

ABD Dışişleri Bakanı Tillerson'ın uçağı dün gece saatlerinde Ankara'ya indi. Tillerson'ın ilk görüşmesi Başbakan Yıldırım'la oldu.

Zigana Tüneli Temel Atma Töreni'nde konuşan Başbakan Binali Yıldırım, "29 Ekim 2019'da bu tünel bitecek" dedi. Yıldırım çalışan işçilere de 1 maaş ikramiye verileceğini açıkladı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, ana muhalefetin doğru olmayan bilgilerle halkın kafasını karıştırmaya çalıştığını belirterek, “Yanlış bilgilerle kafası karışan halka doğruları anlattığımızda ‘biz bunun böyle olduğunu bilmiyorduk’ diyerek söylediklerimize itibar ediyor. Her geçen gün kararsızların oranı düşüyor” dedi.


"1915 Çanakkale Köprüsü'yle bu aziz toprakları taçlandırıyoruz. Daha güçlü Türkiye'nin temellerini atıyoruz." pic.twitter.com/TesGXcvaMu

Adalet Bakanı Bozdağ, "Şu an Barolar Birliği Başkanı'nın avukatlar diye bir derdi yok. Benim Barolar Birliği Başkanı'na bir tavsiyem var, ya Barolar Birliği başkanı olun, ya CHP'ye genel başkan olun" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 102. yıldönümü nedeniyle yazılı mesaj yayınladı.

"1915 Çanakkale Köprüsü'yle bu aziz toprakları taçlandırıyoruz. Daha güçlü Türkiye'nin temellerini atıyoruz."

TÜRKİYE SEÇİM TARİHİ