Seçim Seçim Sonuçları - Seçim Haberleri ve Tüm Seçimler

Hayırdır, bizi kim susturdu böyle? Büyük proje Türkiye’dir, unutmayın..

14 Eylül 2017, Perşembe
Güneyimizde, Irak işgali kadar, Suriye savaşı kadar bölgesel sarsıntılara yol açacak, yeni durumlar oluşturacak, hemen her ülkenin şu anki durumunda ciddi değişikliklere yol açacak, bazı ülkelerin birkaç yıl içinde dizlerini dövmelerine yol açacak bir çokuluslu proje uygulanıyor. Video: Hayırdır, bizi kim susturdu böyle? Büyük proje Türkiye’dir, unutmayın..Açıkça bu durumu bölgesel güç haritasını altüst edecek bir kırılma olarak görüyorum. Çünkü Birinci Dünya Savaşı sonrası ilk kez işgallerd
Hayırdır, bizi kim susturdu böyle? Büyük proje Türkiye’dir, unutmayın..
İbrahim Karagül

BM’de reform çağrısı

20 Eylül 2017, Çarşamba
72. BM Genel Kurulu bugün ABD’nin New York kentinde toplandı. Toplantıda BM’ye üye ülkelerin liderleri küresel sorunlar üzerine Genel Kurula hitap edecekler. Yılda bir kez toplanan Genel Kurulun amacı aslında İkinci Büyük Savaş öncesinde yaşananların yaşanmaması için sürekli istişare mekanizmasının yılda bir kez en yetkililer düzeyinde toplanması. Yani amaçlanan küresel barış ve güvenliğin sürdürülebilir olması ve bu sürdürülebilirliğe BM’nin katkısının efektif hale getirilmesi. Video: BM’de
BM’de reform çağrısı
Yasin Aktay

Cemaatler

20 Eylül 2017, Çarşamba
FETÖ’nün sebep olduğu kötülüklerden biri de, dindarlar nazarında Türkiye’deki tüm cemaatleri sorgulanır hale getirmesi, onların gizli ajandaları olup olmadığı konusunda soru işaretlerine, güvensizliklere sebep olmasıydı. Artık ortamlarda şu ya da bu cemaatin lafzı açıldığında bağlılarının ne kadar takvalı olduğunu söyleyenler kadar, “onlar hiçbir zaman FETÖ kadar güçlü ve yaygın olmadılar, olduklarında ise ne yapabileceklerini asla bilemeyiz” diyerek şüphelerini dile getirenler oluyordu. Vid
Cemaatler
Özlem Albayrak

Bu defa sınırı biz çizeceğiz

19 Eylül 2017, Salı
Türkü dinlemeyi eğlenmek ve hoş vakit geçirmekle ilişkilendirenler, kesinlikle yanılır.Sadece o değildir. Bazen insanın gözleri dolabilir. Boğazı düğümlenebilir. Tek cümle söylemeye mecali bile kalmaz. Bir ihtimal tek kelime çıkar ağzından, sadece ‘Allah’ der. Video: Bu defa sınırı biz çizeceğizO da ya duyulur, ya duyulmaz. Öyle sözleri vardır ki bazı türkülerin, dinleyenin ciğerini yaralar. Mesela… “Bir derdim var, bin dermana değişmem” benim için öyle. Vaktiyle ilk söylemiş olanla, o an s
Bu defa sınırı biz çizeceğiz
Mehmet Şeker

Mevsil Musul kavşak

19 Eylül 2017, Salı
Bin dokuz yüz kırk bir yılında Nusaybin’de doğduğunda dünya, İkinci Cihan Harbi’nin içinde sonu belirsiz bir boğazlaşmanın henüz başındaydı. O dönemin teknolojisiyle yarım, bilemedin bir günlük uzaklıktaki Musul, Sasani Asur Bizans yönetimlerinin ardından kısa sürede, yedinci asrın ortasında hızla büyüyen İslam’ın erken topraklarından biri oldu. Ardından Emeviler Abbasi Hamdani Ukayliler Büveyhiler Mervaniler az biraz Fatımiler sonra Selçuklular Zengiler derken Selahaddin Eyyübi’ye tabi oldu. Bö
Mevsil Musul kavşak
Yaşar Taşkın Koç

Muhtasar yakın devir tarihi - 2

18 Eylül 2017, Pazartesi
Artık şuna kâniyiz ki; 19. asır 154 (1789-1945); 20. asır 44 (1945-1989) sene sürmüştür. Bu açık Alev Alatlı’nın da sıkça başvurduğu “turbo” kavramını düşündürüyor. “Turbo târih” 21. asrı da sarstı. 1989; yâni Duvar’ın Yıkılması’yla başlayan 21. asır, gidişât gösteriyor ki 20. asır kadar bile sürmeyecek. Krizleri; tıpkı diğer asırlar gibi daha şafağında başladı ve derinleşti.  Video: Muhtasar yakın devir tarihi - 2Her asırda; zaman zaman; aldatıcı olarak da olsa  “Belle Epoque”ler yaşandı. U
Muhtasar yakın devir tarihi - 2
Süleyman Seyfi Öğün

Ölüme koşanlarla, köyüne kaçanlar…

18 Eylül 2017, Pazartesi
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 16 Nisan referandumunun ardından değişen Anayasa nedeniyle partisine katıldığı günden beri, AK Parti’yi dizayn etmeye çalışıyor. Bu nedenle Erdoğan, kimseyi kırmadan nazikçe üstü kapalı uyarılarını yapıyor. “Metal yorgunluğu” dedi, “Yorulanlar” dedi, “İhanet şebekeleriyle iltisaklı olanlar” dedi. Ama kimse üzerine alınmadı. Bu zamana kadar hiç kimse “Efendim ben herhangi temsili bir görev istemiyorum. Nefer olarak partime ve davama hizmet etmek istiyorum” diyen kims
Ölüme koşanlarla,  köyüne kaçanlar…
Hüseyin Likoğlu
CHP’nin iddialarına son noktayı koydu
01:42

CHP’nin iddialarına son noktayı koydu

Avrupa’da en yüksek “Evet” Belçika’dan geldi
00:52

Avrupa’da en yüksek “Evet” Belçika’dan geldi

CHP Genel Merkezi'nde komik dakikalar
00:40

CHP Genel Merkezi'nde komik dakikalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ilk konuşması
01,51

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ilk konuşması

Başbakan Yıldırım: Türkiye kazandı
00:00

Başbakan Yıldırım: Türkiye kazandı

'Bu tüm Türkiye'nin zaferi'
12:25

'Bu tüm Türkiye'nin zaferi'

  • HaberAkışı
  • SosyalMedya
  • BugününGündemi
  • DününManşetleri

2011'de babasının yerine Ulusal Cephenin başına geçen Le Pen, ırkçı bir ideolojiye sahip.

Referandumun ardından Türk ekonomisinde ekonomik istikrar rüzgarı esiyor!

Kuzey Kore'nin nükleer deneyleri ve Trump'ın ilk hamleler, Asya'daki aktörleri harekete geçirdi.

Avrupa'da son 1 yılda 137 cami saldırıya uğradı.

Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi için farklı alanlarda uyum yasaları çıkarılacak.

16 Nisan’da tarihi bir referandum yaşayan Türkiye, sandık sonuçlarını yenisafak.com’dan takip etti.

MİT TIR'ları kumpasının savcısı Aziz Takcı için terör örgütü üyeliğinden 15 yıla kadar hapis istendi.

Uluslararası deniz ticaretinin vazgeçilmez güzergahları. 2015 yılında geçen gemi sayısına göre deniz yolları.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile 'Referandum Özel Yayını' bugün saat 20.00’de TVNET’te!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Yeni Şafak sosyal medya canlı yayınına katılıyor. Özel röportaj 18.30'da; Facebook, Twitter ve Instagram'da.

Diyarbakır'daki çevik kuvvet bakım binasındaki bir panzerin onarımı sırasında meydana gelen patlamayı terör saldırısı sanan CHP Milletvekili Tanal, yaşanan olayı provoke etmeye kalkıştı. Tanal, sosyal medya hesabından hayır propagandası yaparak 'Terör örgütleri evete çalışıyor' dedi.

CHP Milletvekili Mahmut Tanal
CHP Milletvekili Mahmut Tanal

Gazetemizin 11.04.2017 tarihli birinci sayfası: KAHRAMAN ER GEÇİT VERMEDİ gazetemanset.com

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘en büyük hayalim’ dediği şehir hastaneleri tek tek açılıyor.

Yurtdışındaki Türklerin seçime katılım oranı 7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerini geride bıraktı.

Brexit sürecinin başlamasıyla birlikte gözler İngiltere'nin denizaşırı toprağı Cebelitarık'a çevrildi, iki ülke savaşın eşiğinde.

Son bir haftada düzenlenen operasyonlarda 43 terörist etkisiz hale getirildi.

ABD'nin Esed rejimine ait Şayrat Hava Üssü'nü 59 Tomahawk füzesiyle vurmasının ardından uluslararası tepkiler gelmeye başladı.

ABD, sabaha karşı seyir füzeleriyle Esed rejimine ait üssü vurdu. ABD'yi bu operasyona götüren süreçte neler oldu?

Adil Kullanım Kotası, 1 Mayıs'tan itibaren köklü değişime uğruyor. AKK, Aralık 2018'den sonra tarihe karışacak.

İdlip'deki kimyasal katliam'a ilişkin Sağlık Bakanlığı'ndan açıklama: "Hastalarda sarin gazını düşündüren bulgulara rastlanıldı."

Milli Görüşçü Kuruluşlar Platformu, 16 Nisan'da yapılacak halk oylamasında "evet" diyeceğini açıkladı.

Kremlin'den açıklama: "İdlib'te yaşananlar canavarca bir suç"

Ereğli Demir Çelik'in Kamuoyu Aydınlatma Platformu`na yaptığı açıklamada, Standard & Poor's ile ilişkisini sonlandırdığını ifade etti.

Hakkari ve Şırnak kırsalındaki terör hedeflerine düzenlenen hava harekatlarında 16 terörist etkisiz hale getirildi.

Referanduma kısa süre kala piyasalar, sandıktan çıkacak ‘evet’ sonucuna odaklandı. “Evet, piyasalar tarafından bir çözüm ve rahatlama olarak algılanacaktır” diyen Bluebay Stratejisti Ash’e göre, politik riskteki azalış faizleri de aşağı çekecek.

16 Nisan referandumunu Yeni Şafak ve TVNET ekiplerine değerlendiren Kayserili vatandaşlar, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a güvendiklerini ve çocuklarının geleceği için ‘evet’ diyeceklerini söyledi.

Gençler Meclis'e dinamizm katacak
Gençler Meclis'e dinamizm katacak


Birlik Vakfı Doktorlar Kulübü, 16 Nisan'da yapılacak anayasa değişikliği halk oylamasında 'Evet' diyeceklerini bildirdi.

Başbakan Binali Yıldırım, Başbakanlık Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde düzenlenen yemekte sanatçılarla bir araya geldi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Manisa Turgutlu’ya geldi. Turgutlu Altay Meydanı'nda Bakan Soylu’yu vatandaşlar karşıladı.

Başbakan Yıldırım, darbe girişimini 'kontrollü darbe' olarak niteleyen CHP lideri Kılıçdaroğlu'nu kınadı.

Başbakan Yıldırım, Irak Türkmen Cephesi Başkanı Erşat Salihi'yi kabul etti. Zirvede Kerkük için 'sözde bağımsızlık' planları değerlendirildi.

"Evet çıkarsa hepinizi denize dökeriz" diyen CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt hakkında "halkı kin ve düşmanlığa tahrik" suçundan soruşturma başlatıldı.

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek büyümenin 2. çeyreğin ortasından itibaren hızlanacağını açıkladı.

Başbakan Bİnali Yıldırım, 15 Temmuz şehidi Ömer Halisdemir'in annesi Fadimana Halisdemir'in vefatı dolayısıyla Halisdemir ailesini telefonla arayıp taziyelerini iletti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şehit Astsubay Ömer Halisdemir'in Niğde'de yaşayan annesi Fadimana Halisdemir'in vefat haberinin ardından merhumenin eşi Hüseyin Halisdemir'i telefonla arayarak taziyelerini iletti.

FETÖ'nün darbe girişimi sırasında şehit edilen Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir'in annesi Fadimana Halisdemir hayatını kaybetti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, halk oylamasında 'evet' kampanyası yürüten partili mensuplarına yönelik saldırıları kınadı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Dışişleri Bakanı Tillerson'ı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etti.

Adalet Bakanı Bozdağ, FETÖ'cü Adil Öksüz'ün Türkiye'de saklanıyor olabileceğine işaret etti.

ABD Dışişleri Bakanı Tillerson'ın uçağı dün gece saatlerinde Ankara'ya indi. Tillerson'ın ilk görüşmesi Başbakan Yıldırım'la oldu.

Zigana Tüneli Temel Atma Töreni'nde konuşan Başbakan Binali Yıldırım, "29 Ekim 2019'da bu tünel bitecek" dedi. Yıldırım çalışan işçilere de 1 maaş ikramiye verileceğini açıkladı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, ana muhalefetin doğru olmayan bilgilerle halkın kafasını karıştırmaya çalıştığını belirterek, “Yanlış bilgilerle kafası karışan halka doğruları anlattığımızda ‘biz bunun böyle olduğunu bilmiyorduk’ diyerek söylediklerimize itibar ediyor. Her geçen gün kararsızların oranı düşüyor” dedi.


"1915 Çanakkale Köprüsü'yle bu aziz toprakları taçlandırıyoruz. Daha güçlü Türkiye'nin temellerini atıyoruz." pic.twitter.com/TesGXcvaMu

Adalet Bakanı Bozdağ, "Şu an Barolar Birliği Başkanı'nın avukatlar diye bir derdi yok. Benim Barolar Birliği Başkanı'na bir tavsiyem var, ya Barolar Birliği başkanı olun, ya CHP'ye genel başkan olun" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 102. yıldönümü nedeniyle yazılı mesaj yayınladı.

"1915 Çanakkale Köprüsü'yle bu aziz toprakları taçlandırıyoruz. Daha güçlü Türkiye'nin temellerini atıyoruz."

TÜRKİYE SEÇİM TARİHİ