Hayat İbrahim Tatlısese konuk olan isimler lince uğradı

İbrahim Tatlıses'e konuk olan isimler lince uğradı

İbo Show'a konuk olan Sabahat Akkiraz, Hüseyin Turan ve Haluk Levent, muhalifler tarafından linç ediliyor. Sosyal medyada başlatılan linç kampanyasına Cumhuriyet gazetesi de desteğini gösterdi.

Haber Merkezi Diğer
İbrahim Tatlıses'in programına katılan isimler lince uğradı.
İbrahim Tatlıses'in programına katılan isimler lince uğradı.

İbrahim Tatlıses'e konuk olan isimler muhaliflerin hedefi oldu.

İbo Show'a konuk olan Sabahat Akkiraz, Hüseyin Turan ve Haluk Levent, muhalifler tarafından linç ediliyor.

Programın yeni bölümüne Sabahat Akkiraz, Hüseyin Turan ve Haluk Levent konuk oldu.

Eğlenceli anların yaşandığı program aleyhinde sosyal medyada linç kampanyası başlatıldı.

AK PARTİLİ DİYE SALDIRIYORLAR

Konukların hedef tahtasına yerleştirilmesinin nedeni ise, İbrahim Tatlıses'in geçtiğimiz yıllarda AK Parti'den milletvekili aday adayı olması ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a duyduğu sevgi.

Sosyal medyada başlatılan linç kampanyasına Cumhuriyet gazetesi de desteğini gösterdi.

LİNÇ KAMPANYASI BAŞLATTI

Gazete, İbrahim Tatlıses'e tepkilerin olduğunu duyurarak linç kampanyasının büyümesini tetikledi.

Oktay Kaynarca memleketini inkar ediyor eleştirilerine cevap verdi: Neden inkar edeyim cahil!
HAYAT
Oktay Kaynarca memleketini inkar ediyor eleştirilerine cevap verdi: Neden inkar edeyim cahil!
Abone Ol Google News
Basra'dan Avrupa'ya Ovaköy
Ekonomi

Basra'dan Avrupa'ya Ovaköy

Türkiye ile Irak arasında Habur Sınır Kapısı’na ek ikinci gümrük kapısının açılması için girişimler artıyor. Ovaköy Sınır Kapısı, Türkiye’nin yanı sıra Avrupa’yı da Bağdat üzerinden Basra Körfezi’ne bağlayacak. Tarihi projenin ikinci aşamasında kara ve demir yolu projesi var. Ovaköy, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Irak Başbakanı Kazımi ile Ankara’daki görüşmesinde de gündeme geldi. Projeyle, Türkiye-Irak ticaretinin yeniden 20 milyar doları aşması hedefleniyor. Kapı; Kuveyt, Katar, BAE ve diğer Körfez ülkelerine ticari katkı sağlayacak. DEİK Türkiye-Irak İş Konseyi Başkanı Emin Taha, Türkiye’nin bu projeyi hayata geçirmek için yıllardır yoğun çaba sarf ettiğini söyledi.
Kısa sürede açmak istiyoruz
Dünya

Kısa sürede açmak istiyoruz

Yeni Şafak’a konuşan Irak Ulaştırma Bakanı Nasser Bandar, Ovaköy Sınır Kapısı’nı en yakın zamanda açmayı istediklerini söyledi. Bandar, “Türkiye’ye geçişlerin kolay olması bizim diğer ülkelerle bağlantımızı da sağlıyor. Uzun bir süredir çalışmalar yapıyoruz. Önümüzdeki ay sonuçlarını alacağız” dedi.
Türk ihracatçısı rekora doymadı
Ekonomi

Türk ihracatçısı rekora doymadı

Kovid-19 salgını ile zor günler geçiren küresel ekonomiye rağmen Türkiye’de çarklar dönmeye devam ediyor. Şubat’ta ihracat 16 milyar 12 milyon dolara ulaşarak Cumhuriyet tarihin en yüksek şubat ayı rekoru kırıldı. Türkiye’nin son 3 ayda üst üste ihracat rekoru kırdığına dikkat çeken Ticaret Bakanı Pekcan, “Reform süreci kapsamındaki adımların devreye alınmasıyla, elimiz çok daha güçlenecek ve ihracatımıza katkı sağlayacak” dedi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.