Tüm Takımlar / Iskocya

UEFA Avrupa Ligi

  • Aberdeen
  • Kilmarnock
  • Rangers FC
  • Celtic
  • Motherwell

İskoçya Premier Ligi

  • Hearts
  • Dundee United
  • Aberdeen
  • Kilmarnock
  • Livingston
  • Hibernian
  • St Johnstone
  • Rangers FC
  • Ross County
  • St Mirren
  • Celtic
  • Hamilton
  • Motherwell

İskoçya Şampiyonluk Ligi

  • Hearts
  • Dundee United
  • Raith Rovers
  • Partick Thistle
  • Dundee
  • Dunfermline
  • Greenock Morton
  • Inverness Ct
  • Alloa Athletic
  • Arbroath
  • Ayr United
  • Queen of South

İskoçya Lig Kupası

  • Stranraer
  • Hearts
  • Cove Rangers
  • Dundee United
  • Raith Rovers
  • Partick Thistle
  • Annan Athletic
  • Brechin City
  • Edinburgh City
  • Queens Park
  • Dundee
  • Dunfermline
  • Greenock Morton
  • Inverness Ct
  • Clyde
  • Dumbarton
  • Forfar Athletic
  • Montrose
  • Aberdeen
  • Kilmarnock
  • Livingston
  • Hibernian
  • St Johnstone
  • Albion Rovers
  • Cowdenbeath
  • Elgin City
  • Stenhousemuir
  • Stirling Albion
  • Alloa Athletic
  • Arbroath
  • Ayr United
  • Queen of South
  • East Fife
  • Falkirk
  • Peterhead
  • Airdrieonians
  • Rangers FC
  • Ross County
  • St Mirren
  • Celtic
  • Hamilton
  • Motherwell
  • East Kilbride
  • Berwick Rangers
  • Brora Rangers
  • Kelty Hearts

İskoçya Kupası

  • Stranraer
  • Hearts
  • Cove Rangers
  • Dundee United
  • Raith Rovers
  • Partick Thistle
  • Annan Athletic
  • Brechin City
  • Edinburgh City
  • Queens Park
  • Dundee
  • Dunfermline
  • Greenock Morton
  • Inverness Ct
  • Clyde
  • Dumbarton
  • Forfar Athletic
  • Montrose
  • Aberdeen
  • Kilmarnock
  • Livingston
  • Hibernian
  • St Johnstone
  • Albion Rovers
  • Cowdenbeath
  • Elgin City
  • Stenhousemuir
  • Stirling Albion
  • Alloa Athletic
  • Arbroath
  • Ayr United
  • Queen of South
  • East Fife
  • Falkirk
  • Peterhead
  • Airdrieonians
  • Rangers FC
  • Ross County
  • St Mirren
  • Celtic
  • Hamilton
  • Motherwell
  • East Kilbride
  • Berwick Rangers
  • Brora Rangers
  • Kelty Hearts

İskoçya Challenge Kupası

  • Stranraer
  • Cove Rangers
  • Dundee United
  • Raith Rovers
  • Partick Thistle
  • Annan Athletic
  • Brechin City
  • Edinburgh City
  • Queens Park
  • Dundee
  • Dunfermline
  • Greenock Morton
  • Inverness Ct
  • Clyde
  • Dumbarton
  • Forfar Athletic
  • Montrose
  • Albion Rovers
  • Cowdenbeath
  • Elgin City
  • Stenhousemuir
  • Stirling Albion
  • Alloa Athletic
  • Arbroath
  • Ayr United
  • Queen of South
  • East Fife
  • Falkirk
  • Peterhead
  • Airdrieonians
  • East Kilbride
  • Berwick Rangers
  • Brora Rangers
  • Kelty Hearts

İskoçya 1. Ligi

  • Stranraer
  • Cove Rangers
  • Raith Rovers
  • Partick Thistle
  • Clyde
  • Dumbarton
  • Forfar Athletic
  • Montrose
  • East Fife
  • Falkirk
  • Peterhead
  • Airdrieonians

İskoçya 2. Ligi

  • Stranraer
  • Cove Rangers
  • Annan Athletic
  • Brechin City
  • Edinburgh City
  • Queens Park
  • Albion Rovers
  • Cowdenbeath
  • Elgin City
  • Stenhousemuir
  • Stirling Albion

Hazırlık Karşılaşmaları

  • Stranraer
  • Hearts
  • Cove Rangers
  • Dundee United
  • Raith Rovers
  • Annan Athletic
  • Brechin City
  • Edinburgh City
  • Dundee
  • Dunfermline
  • Greenock Morton
  • Inverness Ct
  • Clyde
  • Dumbarton
  • Forfar Athletic
  • Montrose
  • Aberdeen
  • Kilmarnock
  • Livingston
  • Hibernian
  • St Johnstone
  • Albion Rovers
  • Cowdenbeath
  • Elgin City
  • Stenhousemuir
  • Stirling Albion
  • Alloa Athletic
  • Arbroath
  • Queen of South
  • East Fife
  • Falkirk
  • Peterhead
  • Airdrieonians
  • Rangers FC
  • Ross County
  • St Mirren
  • Celtic
  • Hamilton
  • Motherwell
  • East Kilbride
  • Berwick Rangers

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+