|

Yeni transferlere çiçekli karşılama

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Liginde (TKBL) mücadele eden Samsun Canik Belediyespor''un yeni transferi Sırp oyuncusu Sasa Cadjo dün Samsun''a gelerek bugün sağlık kontrolünden geçti.

İha
00:00 - 8/10/2014 Çarşamba
Güncelleme: 12:09 - 8/10/2014 Çarşamba
Yeni Şafak
Yeni transferlere çiçekli karşılama
Yeni transferlere çiçekli karşılama

Geçen sezon Romanya''nın CSU Alba Lulia takımında oynayan 1.78 boyundaki oyuncu Cadjo, Türkiye''de düzenlenen Dünya Kadınlar Basketbol Şampiyonası'nda Sırbistan Milli Takımı forması giydiği için yeni takımına geç katıldı. Dün Samsun Çarşamba Havaalanı'nda takımın son yabancı transferini takım menajeri Nida Gencer Özkan ile Hasan Doğan Spor Salonu Yöneticisi Nihat Vural çiçekle karşıladı.

Samsun Canik Belediyespor''un yeni transferi Sasa Cadjo bugün Medical Park Hastanesi'ne yapılan sağlık kontrolünün ardından takımla birlikte ilk idmanına çıkarak yeni takım arkadaşlarıyla tanıştı.

Takıma son yabancı transferini de kazandırdıklarını belirten Takım Menajeri Nida Gencer Özkan, ''Sezona iyi başlamak istiyoruz. Takımımız artık tam kadro olarak idmanlarına başlıyor. Baş Antrenörümüz Ekin Baş ile birlikte bu sezonu çok iyi geçireceğimizden eminiz'' dedi.

9 yıl önce
default-profile-img