Gündem Cumhurbaşkanı danışmanı İsmail Cesur iddiayı yalanladı YouTubeun para kazanma özelliği Cumhurbaşkanımızın kanalında ilk günden bu yana kapalı

​Cumhurbaşkanı danışmanı İsmail Cesur iddiayı yalanladı: YouTube'un 'para kazanma özelliği' Cumhurbaşkanımızın kanalında ilk günden bu yana kapalı

Cumhurbaşkanı danışmanı İsmail Cesur iddiayı yalanladı: YouTube'un 'para kazanma özelliği' Cumhurbaşkanımızın kanalında ilk günden bu yana kapalı

Cumhurbaşkanı danışmasını İsmail Cesur, "Cumhurbaşkanı Erdoğan, öğrencilerin dislike atmak için girdiği videosuna reklam koydu. Böylelikle Cumhurbaşkanı Erdoğan, YouTube'den gelir elde eden ilk cumhurbaşkanı olarak kayıtlara geçti" iddiasını yalanladı. Cesur, "Bu iddia tamamıyla gerçek dışıdır. YouTube'un "para kazanma özelliği" Sayın Cumhurbaşkanımızın kanalında ilk günden bu yana kapalıdır" dedi.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Cumhurbaşkanı Erdoğan, YKS'ye girecek öğrencilerle 26 Haziran Cuma günü video konferans aracılığıyla buluşmuştu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, YKS'ye girecek öğrencilerle 26 Haziran Cuma günü video konferans aracılığıyla buluşmuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, YKS'ye girecek öğrencilerle 26 Haziran Cuma günü video konferans aracılığıyla buluştu.

Cumhurbaşkanı Danışmasını İsmail Cesur, 'Cumhurbaşkanı Erdoğan, öğrencilerin dislike atmak için girdiği videosuna reklam koydu. Böylelikle Cumhurbaşkanı Erdoğan, YouTube'den gelir elde eden ilk cumhurbaşkanı olarak kayıtlara geçti' iddiasına yanıt verdi.

  • Cesur, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Bu iddia tamamıyla gerçek dışıdır. YouTube'un "para kazanma özelliği" Sayın Cumhurbaşkanımızın kanalında ilk günden bu yana kapalıdır. Görselde bu özelliği kullanmak için başvuru dahi yapılmadığı açıkça görülmektedir" ifadelerini kullandı.

Abone Ol Google News
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye'nin ekonomideki şahlanışını durduramayacaklar
Ekonomi

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye'nin ekonomideki şahlanışını durduramayacaklar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ataşehir Hizmet Binası Açılış Töreni'nde konuştu. Önemli açıklamalarda bulunan Erdoğan, Türkiye'nin salgın sürecinden sağlıktan üretime kadar her alanda güçlü şekilde çıkmasının herkesi rahatsız ettiğini söyledi. Türkiye'nin hedeflerine ulaşmasına kimsenin engel olamayacağını vurgulayan Erdoğan, "Biz bir kaybedersek onların kaybı 5 olacaktır, 10 olacaktır. Ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar Türkiye'nin şahlanışını durduramayacaklar" ifadelerini kullandı.
Dünyanın konuştuğu transfer iddiası: Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi aynı takımda oynayacak
Spor

Dünyanın konuştuğu transfer iddiası: Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi aynı takımda oynayacak

Futbolseverleri heyecanlandıran bir transfer iddiası ortaya atıldı. Yıllardır Barcelona'da forma giyen ve başka bir takımda oynamayan Lionel Messi'nin Barcelona'dan ayrılabileceği konuşuluyor. Bu iddiayı ilginç kılan detaylardan biri de Messi'nin en büyük rakibi olarak gösterilen Cristiano Ronaldo ile aynı takımda oynama ihtimali. Avrupa basını iki oyuncunun kariyerlerinin son döneminde aynı takım için ter dökebileceğini belirtti.
İngiltere'de restoran ve barlar yeniden açıldı: Halk mekanlara talep göstermedi
Dünya

İngiltere'de restoran ve barlar yeniden açıldı: Halk mekanlara talep göstermedi

İngiltere'de koronavirüs tedbirlerinin gevşetilmesi adımları devam ediyor. Normalleşme kapsamında restoran, bar ve kafeler yeniden açıldı. Ancak halk talep göstermedi ve birçok mekan boş kaldı. Normalleşme adımlarına ilişkin açıklama yapan Başbakan Boris Johnson, "Herkesin sosyal mesafe kurallarına uyması kesinlikle hayati öneme sahip" ifadelerini kullanırken, Sağlık Bakanı Matt Hancock ise "Yasaları ihlal ederseniz kendinizi hapiste bulabilirsiniz" diye konuştu.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.