Tüm Takımlar / Romanya

UEFA Avrupa Ligi

  • FC Viitorul Constanta
  • Steaua Bükreş
  • CFR Cluj
  • CS U Craiova
  • Botosani

Hazırlık Karşılaşmaları

  • FC Viitorul Constanta
  • FC Voluntari
  • Gaz Metan Medias
  • Rapid Bükreş
  • Sepsi OSK Sfantul
  • Astra Giurgiu
  • Chindia Targoviste
  • Concordia Chiajna
  • CSM Politehnica Iasi
  • FC Csikszereda Miercurea Ciuc
  • Steaua Bükreş
  • Romanya
  • CFR Cluj
  • Dinamo Bükreş
  • FC Academica Clinceni
  • Universitatea Cluj
  • Romanya U19
  • CS U Craiova
  • Botosani

Romanya Liga 1

  • FC Viitorul Constanta
  • FC Voluntari
  • Gaz Metan Medias
  • Sepsi OSK Sfantul
  • AFC Hermannstadt
  • Astra Giurgiu
  • Chindia Targoviste
  • CSM Politehnica Iasi
  • Steaua Bükreş
  • CFR Cluj
  • Dinamo Bükreş
  • FC Academica Clinceni
  • FC Arges Pitesti
  • UTA Arad
  • CS U Craiova
  • Botosani

Romanya Kupası

  • CS Faurei
  • Avantul Reghin
  • CSA Steaua Bucuresti
  • Vedita Colonesti
  • Metalul Buzau
  • CS Sportul Snagov
  • CSM Resita
  • FC Viitorul Constanta
  • FC Voluntari
  • Gaz Metan Medias
  • Husana Husi
  • Rapid Bükreş
  • Ripensia Timisoara
  • SCM Gloria Buzau
  • Sepsi OSK Sfantul
  • Somuz Falticeni
  • AFC Hermannstadt
  • Astra Giurgiu
  • Chindia Targoviste
  • Concordia Chiajna
  • CS Mioveni
  • CSM Politehnica Iasi
  • Dacia Unirea Braila
  • Farul Constanta
  • FC Csikszereda Miercurea Ciuc
  • FC U Craiova 1948
  • Viitorul Daesti
  • Viitorul Pandurii Targu Jiu
  • Viitorul Selimbar
  • Steaua Bükreş
  • CFR Cluj
  • ACS Foresta Suceava
  • ACS Industria Galda
  • CS Tunari
  • Crisul Chisineu Cris
  • Aerostar Bacau
  • Olimpic Cetate
  • Flacara Horezu
  • Flacara Moreni
  • Popesti Leordeni
  • SSP Cluj
  • CS Axiopolis Cernavoda
  • CSC Sanmartin
  • CSM Focsani 2007
  • CSM Slatina
  • Dinamo Bükreş
  • FC Academica Clinceni
  • FC Arges Pitesti
  • FC Dunarea Calarasi
  • FC Progresul 1944 Spartac
  • ACS Comuna Recea
  • ACSO Filiasi
  • AFC Turris-Oltul Turnu Magurele
  • ASU Politehnica Timişoara
  • Ceahlaul Piatra-Neamt
  • Universitatea Cluj
  • UTA Arad
  • Ghiroda şi Giarmata Vii
  • Metaloglobus
  • Mostistea Ulmu
  • Municipal Brasov
  • Petrolul Ploiesti
  • Soimii Lipova
  • CS U Craiova
  • Botosani

Romanya Süper Kupası

  • FC Viitorul Constanta
  • CFR Cluj

Romanya Liga 2

  • CS Sportul Snagov
  • CSM Resita
  • Pandurii
  • Rapid Bükreş
  • Ripensia Timisoara
  • SCM Gloria Buzau
  • Concordia Chiajna
  • CS Mioveni
  • Farul Constanta
  • FC Csikszereda Miercurea Ciuc
  • Viitorul Pandurii Targu Jiu
  • Daco-Getica Bükreş
  • FC Arges Pitesti
  • FC Dunarea Calarasi
  • AFC Turris-Oltul Turnu Magurele
  • ASU Politehnica Timişoara
  • Universitatea Cluj
  • UTA Arad
  • Metaloglobus
  • Petrolul Ploiesti

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+