Hayat Otel konforunda Yeni Şafak son teknoloji ile donatılan hastaneyi yerinde inceledi

Otel konforunda: Yeni Şafak son teknoloji ile donatılan hastaneyi yerinde inceledi

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi tam kapasiteyle hasta kabulüne başladı. Yeni Şafak, son teknolojiyle donatılan ve vatandaşların hizmetine sunulan hastaneyi yerinde inceledi.

Fatih Özer Mustafa İlhan Yeni Şafak
Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi
Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi

456’sı yoğun bakım yatağı olmak üzere toplam 2 bin 682 yatak kapasitesine sahip dev sağlık kompleksi otel konforuyla hizmet veriyor.

GÖREVLİLER KARŞILIYOR

  • 107 branşta faaliyet gösterecek olan hastanenin girişinde, hasta ve yakınlarını görevliler karşılıyor. Hasta ve hasta yakınlarına, bina içerisinde zorluk yaşamasın diye gidecekleri yere kadar eşlik ediliyor. Hastane içerisindeki ilk durağımız ameliyathaneler oluyor. Hastanede 13’ü genel maksat olmak üzere toplamda 90 ameliyathane bulunuyor. Ameliyathaneler son teknolojik cihazlarla donatılmış durumda. Hastanenin poliklinik alanlarında da tüm ayrıntılar düşünüldü. Bu alanlarda vatandaşlar, hiçbir zorluk yaşamadan işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Öte yandan hastaneye ulaşım için İETT otobüslerinin de seferle başladığı görüldü.

Erdoğan’dan Çam ve Sakura Şehir Hastanesi paylaşımı: Kaderimiz ve kederimiz ortaktır
OYNAT 02:16
Erdoğan’dan Çam ve Sakura Şehir Hastanesi paylaşımı: Kaderimiz ve kederimiz ortaktır
Cumhurbaşkanı Erdoğan sosyal medya hesabından Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi'ne ilişkin bir video paylaştı. Erdoğan video paylaşımında, 'Kaderimiz ve kederimiz ortaktır' inancıyla elimizdeki imkânları salgına karşı tüm insanlık için seferber etmeyi sürdüreceğiz. Açılışını yaptığımız Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi, bu mücadelemizde bize büyük katkı sağlayacaktır' ifadelerine yer verdi.


Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.