Gündem Adaylara diyalog taktikleri verdi

Adaylara diyalog taktikleri verdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kurmayları aracılığıyla adaylara halkla diyaloglarına ilişkin taktikler verdi. Partisinin ilçe belediye başkan adaylarını açıklamayı sürdüren Erdoğan, diğer yandan da adayların alanda nasıl hareket etmesi gerektiğine yönelik öneriler iletiyor.

Fazlı Şahan Yeni Şafak
Recep Tayyip Erdoğan
Recep Tayyip Erdoğan

Son olarak hafta başında kurmaylarıyla yaptığı toplantılarda Erdoğan, adayların sürekli halkın içinde olmaları talimatını verdi. Erdoğan’ın bunun gerekçesini “Vatandaşın sesine kulak verin, onları dinler gibi yapmayın. Taleplerini not edin” sözleriyle açtığı öğrenildi.

  • AK Parti’yi diğer partilerden ayıran özelliği de anlatan Erdoğan, “Haftanın 7 günü halkın hizmetinde olmayan, kapısı açık bulunmayan, ulaşılmayan hiçbir ismin AK Parti’de vekil, belediye başkanı, teşkilat yöneticisi olabilmesi mümkün değildir. Diğer partilerden ayıran en önemli özellik budur. 'Eğer benim istediğim olursa eyvallah, benim istediğim olmazsa yallah' derseniz, bu AK Parti'li değildir” dediği belirtildi.

Erdoğan, adayların bundan sonra tüm vaktini ve enerjisini milletin gönlünü kazanmaya vermesi gerektiğinin altını çizdi.

İlçe değiştirenleri markaja alacağız
GÜNDEM
İlçe değiştirenleri markaja alacağız

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.