Ekonomi İFMye modern yenileme

İFM’ye modern yenileme

İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Şekib Avdagiç, “İstanbul Dünya Ticaret Merkezi salonlarında gerçekleştirilen yenilenme sonrası İDTM’nin 11 salonu sadece Türkiye’nin değil, dünyanın da en modern fuar salonları haline geldi” dedi.

Abone Ol Google News
Ekonomi Servisi Yeni Şafak
​İFM’ye modern yenileme ​
Şekib Avdagiç

İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Şekib Avdagiç, “TOBB Başkanımıza, salgın döneminde İstanbul Dünya Ticaret Merkezi salonlarını nasıl modernize edip firmalarımıza ve çağımıza layık bir alt yapıya, otomasyona ve dijitalleşmeye kavuşturduğumuzu gösterme fırsatı bulduk. Yenilenme sonrası İDTM’nin 11 salonu sadece Türkiye’nin değil, dünyanın da en modern fuar salonları haline geldi” dedi.

FİZİKSEL FUAR HIZ KAZANDI

İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) tamamının yönetiminin İstanbul Dünya Ticaret Merkezi’nin uhdesine geçtiğini hatırlatan Avdagiç, İDTM yönetimindeki tüm salonların hiçbir ayırım gözetmeden fuarcılık sektörüne hizmet verdiğini vurguladı. Avdagiç, özellikle Eylül’le birlikte hız kazanan fiziksel fuarcılığın organizasyonlarına hizmet verebileceklerini vurguladı.

Ara değil ana eleman
EKONOMİ
Ara değil ana eleman

Boşta bulunan beş bin servis plakasına ilişkin dikkat çeken öneri: Çalışmayan kapatılsın
EKONOMİ
Boşta bulunan beş bin servis plakasına ilişkin dikkat çeken öneri: Çalışmayan kapatılsın

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.