|

Marica'dan Konya'ya kötü haber

Torku Konyaspor'un Rumen golcüsü Ciprian Marica, sosyal medya hesabından taraftara mesaj gönderdi. Yıldız oyuncu sakatlığı nedeniyle uzun süre sahalardan uzak kalacağını belirtti.

Aa
00:00 - 19/10/2014 Pazar
Güncelleme: 15:59 - 19/10/2014 Pazar
Yeni Şafak
Marica'dan Konya'ya kötü haber
Marica'dan Konya'ya kötü haber

Marica, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, taraftarlardan her gün destek mesajları aldığını belirtti. Sağlık durumuyla ilgili taraftarı bilgilendirmek istediğini bildiren Marica, şunları kaydetti:

"Uzun zamandır beni sahada görmek istediğinizi biliyorum. Sahaya çıkıp terimin son damlasına kadar savaşmıyor olmanın beni ne kadar üzdüğünü kelimelere sığdıramıyorum. 3-4 hafta önce yaşadığım sakatlık beni bugün bile rahat bırakmıyor. Ne kortizon iğneleri ne de hyaluron tedavisi fayda etmedi. Ne yazık ki sağ ayağımın menisküs bölgesine operasyon gerekiyor. Bu, önümüzdeki 6-8 hafta Konya taraftarından uzak kalmama neden olacak."

Marica, gecesini gündüzüne katarak çalışıp bir an önce eski formumu yakalayacağına inandığını ifade ederek, atacağı goller ve Konyalıların desteğiyle Torku Konyaspor'u hak ettiği yerlere taşıyacaklarını belirtti.

9 yıl önce
default-profile-img