Ekonomi Güç birliği mil kazandıracak

Güç birliği mil kazandıracak

Kuveyt Türk, THY ile yaptığı anlaşmayla Miles&Smiles’ın resmi ortaklarından biri oldu. Miles&Smiles Kuveyt Türk kartlarını kullanan müşteriler, Türk Hava Yolları ve program ortağı hava yolu firmalarıyla yapacakları harcamalarından Mil kazanacak.

Abone Ol Google News
Ekonomi Servisi Yeni Şafak
​Güç birliği mil kazandıracak​
Ufuk Uyan - Ahmet Olmuştur

Kuveyt Türk, Türk Hava Yolları ve Mastercard ile yaptığı anlaşmayla Miles&Smiles ortaklığına dâhil olan ilk katılım finans kuruluşu oldu. Miles&Smiles Kuveyt Türk kartlarını kullanan müşteriler, harcamalarından Mil kazanacak.

THY'den başarı üstüne başarı: Avrupa'da en çok uçan 2'nci şirket oldu
EKONOMİ
THY'den başarı üstüne başarı: Avrupa'da en çok uçan 2'nci şirket oldu
  • Dün düzenlenen basın toplantısında konuşan Kuveyt Türk Genel Müdürü Ufuk Uyan, Miles&Smiles Kuveyt Türk kartlarıyla, her yolculuğun iz bırakan anlamlı bir deneyime dönüşmesine katkı sağlamayı hedeflediklerini söyledi. Sektörde bir ilki gerçekleştirerek mil kazandıran banka kartı da hazırladıklarını vurgulayan Uyan, şu bilgileri verdi: “Ticari müşterilerimiz için sunacağımız Miles&Smiles Kuveyt Türk Business kredi kartıyla sektörde bir ilki hayata geçiriyoruz. Müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına en uygun faydaları sağlayacağız.”

THY'den Doğu Avrupa ve Balkanlar için indirim kampanyası
EKONOMİ
THY'den Doğu Avrupa ve Balkanlar için indirim kampanyası

13 MİLYON ÜYESİ VAR

THY Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur ise, Miles&Smiles, programının 13 milyon üyesi olduğunu belirterek, “Üyelerimizin bu anlaşmadan memnuniyet duyacağına inanıyorum” diye konuştu.

Mahkemede ilginç anlar: Cinayetle suçlanan katil miyavladı
Dünya

Mahkemede ilginç anlar: Cinayetle suçlanan katil miyavladı

Arjantin’in Mendoza eyaletinde 2019 yılında annesi ve teyzesini öldürmekten yargılanan İsrailli 39 yaşındaki Gilad Gil Pereg, yargıç Laura Guajardo tarafından kendisine yöneltilen “Bay Gil Pereg, adınız bu mu?” sorusuna “miyav” diye cevap verdi. Bunun üzerine yargıç Guajardo, zanlıyı görgülü davranması için uyardı. Ancak zanlı yapılan uyarı sonrasında sürekli olarak miyavlamaya başlayınca güvenlik görevlileri tarafından duruşma salonundan çıkarıldı.
Meteorolojiden 33 ile yağış uyarısı: Kar ve kuvvetli sağanak geliyor
Gündem

Meteorolojiden 33 ile yağış uyarısı: Kar ve kuvvetli sağanak geliyor

Meteoroloji, 29 Ekim Cuma günü için hava durumu tahminlerini açıkladı. Orta ve Doğu Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile Sivas çevrelerinde beklenen yağmur ve sağanak şeklindeki yağışların Malatya, Elazığ, Tunceli, Bingöl, Muş, Bitlis, Ağrı, Hakkari ve öğleden sonra Van çevreleri ile Erzurum'un güneyi, Diyarbakır'ın kuzeyi ve Şırnak'ın doğusunda yerel kuvvetli olması bekleniyor. Erzincan, Erzurum (il geneli karla karışık yağmur ve kar yağışlı), Kars'ın yüksek kesimleri ile Van'ın güneyinde (Başkale, Bahçesaray, Çatak) ve Hakkari'nin kuzeyinin yükseklerinde beklenen yağışların yer yer kuvvetli kar yağışı şeklinde olacağı tahmin ediliyor.
Birebir aynı tezkere metnine yıllardır ‘evet’ diyen Kılıçdaroğlu: Cumhuriyet’e ihanet etmemek için ‘hayır’ oyu verdik
Gündem

Birebir aynı tezkere metnine yıllardır ‘evet’ diyen Kılıçdaroğlu: Cumhuriyet’e ihanet etmemek için ‘hayır’ oyu verdik

CHP, HDP’yle birlikte Suriye tezkeresine ‘hayır’ demişti. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhuriyete ihanet etmemek için ‘hayır’ dediklerini savundu. CHP lideri, tezkere metnine DEAŞ’a karşı olası koalisyon için eklenen “yabancı silahlı kuvvetlerin Türkiye'de bulunması” ifadesini ‘hayır’ oyu vermelerine gerekçe gösterdi. Ancak birebir aynı metne 2015 ve 2019’da CHP evet oyu verdi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.