Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Gündem AK Partide kucaklaşma harekatı
Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00

AK Parti'de kucaklaşma harekatı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Görüş farklılıklarımızın dava arkadaşlığımızın önüne geçmesine müsaade etmemeliyiz” çağrısı AK Parti’yi harekete geçirdi. 24 Haziran ve 31 Mart seçim sürecinde parti içinde yaşanan kırgınlıkları ve küskünlükleri gidermek isteyen AK Parti, kucaklaşma iftarları düzenlemeye başladı.

Fazlı Şahan Yeni Şafak
Recep Tayyip Erdoğan
Recep Tayyip Erdoğan

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın parti içindeki kırgın isimlere “Görüş farklılıklarımızın dava arkadaşlığımızın önüne geçmesine müsaade etmemeliyiz” çağrısının ardından tüm il teşkilatlarında teşkilat iftarları verilmeğe başlandı. Bu iftarlara AK Parti’de daha önce görev almış tüm kadrolar davet ediliyor. Özellikle küskün ve kırgınlar bu iftar programlarına çağrılıyor.

24 Haziran milletvekili ve 31 Mart mahalli seçimleri sürecinde parti içerisinde yaşanan kırgınlık ve küskünlükleri gidermek için AK Parti teşkilatlarında iftar yemekleri düzenlenmeye başladı. İftar yemeklerine partiye bugüne kadar emek vermiş tüm kadrolar davet ediliyor. Eski il ve ilçe başkanları, yönetim kurulu üyeleri, eski vekiller, belediye başkanı ve meclisi üyeleri tek tek aranıyor. Bu kadroların arasında özellikle dargın ve kırgın olduğu bilinen isimler özel olarak davet ediliyor.

Erdoğan'dan AK Partili vekillere talimat: Bu bayramda memleket yok
GÜNDEM
Erdoğan'dan AK Partili vekillere talimat: Bu bayramda memleket yok
Denizli'de cinayet: Peşini bırakmayan adamı öldürdü
Gündem

Denizli'de cinayet: Peşini bırakmayan adamı öldürdü

Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde bir kadın tarafından bıçaklandığı ileri sürülen kişi hayatını kaybetti. Daha önce sürekli izlendiğini, tehdit edildiğini belirterek şikayetçi olan Gülistan K'nin, aldırdığı koruma kararının ardından yine tehdit edilmesi üzerine şikayetinden vazgeçirildiği, Aydın Ergül'ün dün akşam Gülistan K'nin evine zorla girdiği ve polise ihbarda bulunulmasının ardından ayrıldığı ileri sürüldü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İstanbul'da oylar çalındı
Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İstanbul'da oylar çalındı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'da muhtarlarla yaptığı iftar programı sonrası konuştu. "Muhtarlık seçimlerin de belediye başkanlığı, belediye meclis üyeliği seçimlerinden ayrılmasında yarar var" diyen Erdoğan, "Toplamda 42 bine tekabül eden 123 sandık ortaya çıkmıştır. Bugün itibarıyla artık 123 sandıktaki 42 bin oyun akıbetinin tespiti mümkün değildir. Çünkü oylar çalındı. Aradaki farkın 13 binlere düşmüş olmasını da kendileri de itiraf ediyor. 29 binden 13 bine kadar iniyor. Burada bir şaibe yok mu? 16 bin oy çalındı" ifadelerini kullandı.

Yıldırım: Bir kez daha İstanbul için yola çıktık
Gündem

Yıldırım: Bir kez daha İstanbul için yola çıktık

AK Parti İBB Başkan adayı Yıldırım, muhtarlarla bir araya geldiği iftar programında "Şimdi bir kez daha İstanbul için yola çıktık. Bu kutlu vakitte Rabbim'den niyazımız bizi müjdelenmiş şehir İstanbul'a layık kılmasıdır. Eyüp Sultan'ın, Fatih Sultan Mehmet'in, Mimar Sinan'ın, Kanuni'nin İstanbul'unu, onlara layık olanlar yönetecek" dedi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.