Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Gündem İçişleri Bakanı Soylu Çankayada evi yıkılan vatandaşı teselli etti Devlet kimseyi mağdur etmez

İçişleri Bakanı Soylu Çankaya'da evi yıkılan vatandaşı teselli etti: Devlet kimseyi mağdur etmez

Çankaya ilçesindeki Açelya apartmanının yıkım çalışmalarını inceleyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, binada oturan ve mağdur olduğunu söyleyen bir vatandaşa, "Devlet kimseyi mağdur etmez dedi.

Haber Merkezi AA
İçişleri Bakanı Soylu Çankayada evi yıkılan vatandaşı teselli etti: Devlet kimseyi mağdur etmez
İçişleri Bakanı Soylu, Çankaya'da kontrollü yıkımı süren binanın çevresinde incelemelerde bulundu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çankaya'da çökme riski bulunduğu için yıkımına başlanan binanın çevresinde inceleme yaptı.

Bakan Soylu, İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı ve Ankara Valisi Vasip Şahin, İleri Mahallesi Altay Sokak'ta yıkımı devam eden Açelya Apartmanı'ndaki çalışmalara ilişkin incelemelerde bulunarak, yetkililerden bilgi aldı.

AA
  • İncelemelerinin ardından bölgedeki mahalle sakinlerine geçmiş olsun dileğinde bulunan Soylu, bir vatandaşın "Mağdur olduk." demesi üzerine "Devlet, kimseyi mağdur etmez." ifadesini kullandı.

AA

Yıkım çalışması yapan ekiplere çorba ikramında bulunan Türk Kızılay gönüllülerinin hatıra fotoğrafı talebini geri çevirmeyen Soylu, daha sonra alandan ayrıldı.

Müteahhitin aymazlığı 8 katlı binayı yıktı
GÜNDEM
Müteahhitin aymazlığı 8 katlı binayı yıktı

Ankara'da istinat duvarı yıkılan binada yıkım çalışmaları başladı
OYNAT 00:59
Ankara'da istinat duvarı yıkılan binada yıkım çalışmaları başladı
Ankara'da, inşaat çalışmaları nedeniyle temelinde kayma olan ve istinat duvarı yıkılan 8 katlı apartmanın yıkım çalışmaları başlatıldı.

Ankara'da, temeli kayan apartmanın istinat duvarı böyle çöktü
OYNAT 00:46
Ankara'da, temeli kayan apartmanın istinat duvarı böyle çöktü
Ankara'da, inşaat çalışmaları nedeniyle temelinde kayma olan binanın istinat duvarı tamamen çöktü. Ankara'nın Çankaya ilçesi İleri Mahallesi Mektep Sokak'ta boş arazide yapılan inşaat çalışmaları nedeniyle bir üst paralelde ki Altay Sokak'ta bulunan Bahar apartmanının temelinde kayma oldu. İstinat duvarının bir kısmı yıkılan 11 daireli ve 40 kişinin yaşadığı Bahar apartmanının kazı sonucu altı tamamen boşalan istinat duvarının çökme anı kameralara yansıdı.


Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.