Özel Sakaryada Yurtlar 2022 Eylülde Açılıyor

Sakarya’da Yurtlar 2022  Eylül’de Açılıyor!

iLAN Diğer
Sakarya’da Yurtlar 2022 
Eylül’de Açılıyor!
Sakarya’da Yurtlar 2022 Eylül’de Açılıyor!

Sakarya Marmara bölgesinde bulunan geniş bir öğrenci şehri olarak, öğrencilerin ikamet adreslerini de özel konumlandırılmış yurtlara göre düzenlemiştir. Sakarya yurtları geniş kapasiteli odalarla, pandemi döneminden sonra öğrencilerin sağlıklı bir eğitim hayatına başlamasını hedeflemektedir. Şehirde toplamda 193 bin 195 üniversite öğrencisi olduğu 2020 verilerine göredir. Toplam öğrenci sayısı 79 bin ve ön lisans öğrenci sayısı 26 binlerden yükselmiştir.

Sakarya Üniversitesine Yakın Yurtlar

Türkiye’nin en eski üniversiteleri arasında bulunan Sakarya üniversitesi, öğrencilere kolay lokasyon ve merkezi yurt özellikleri sunacak şehir yapılanmasına uygun düzenlemelerle kurulmuştur. Yüz binden fazla öğrenciye yuva olan Sakarya öğrenci yurdu ve kurumları, öğrencilerin güvenli ve hızlı bir şekilde fakültelerine gitmelerini hedeflemektedir.

· Sakarya kız öğrenci yurtları

· Sakarya erkek öğrenci yurtları

· Sakarya aparat yurtlar

· Sakarya rezidans yurtlar

· Sakarya otel konseptli yurtlar

Seçenekleri sunularak, öğrencilerin Sakarya özel yurtlar arasında seçimini yaparken, konforlu ve eğitim hayatlarına etkili olacak imkanları bir araya getirmeyi hedeflemiştir. Öğrenciler için pandemi dönemine özel düzenlemeler yapılmaktadır. Sakarya şehri kadar konya yurtları hakkında durum da merak konusu oldu. Konya yurtları ve fiyatları için de bahsettiğimiz bilgiler geçerlidir.

Sakarya Kız Öğrenci Yurtları Özellikleri

Kız öğrencilerin rahat hareket edebilecekler, güvenli ve motivasyon artırıcı yurt düzenlemeleriyle yemek, spor, aktivite ve ulaşım alanında gelişmeye devam eden kuruluşlar bulunmaktadır. Sakarya kız yurtları, öğrencilerin 7/ 24 güvenlik hizmetlerinden yararlanarak, ekonomik fiyatlarla eğitim hayatlarına devam etmelerini hedeflemektedir.

· 7/ 24 güvenlik hizmetleri

· Odalarda banyo ve wc

· 7/ 24 sıcak su

· Kahvaltı ve akşam yemeği

· Etüt odaları ve kafe

· Tek kişilik, çift ve üç kişilik odalar

· Spor salonu, teras

· Kolay lokasyonla üniversite ulaşımı

· Geniş ve ferah odalar

Öğrencilerin eğitim ve aktivite hayatına yönelik düzenlemeleri kapsamaktadır. Sakarya Sevdivan yurtları, güvenilir konum ve kolay ulaşım için öğrencilere imkanlar sağlayarak, öğrencilerin rahat hareket etmesi hedeflenmiştir.

Sakarya Erkek Öğrenci Yurtları Özellikleri

Erkek öğrencilerin rahat hareket edebilecekleri, tek kişilik, çift kişilik ve üç kişilik odalarda herkesin kendine ait bir alanı olmasına yönelik düzenlemeler yapılmaktadır. Uygun fiyat ve kolay lokasyon imkanları sunularak Sakarya erkek yurtları, erkeklerin ihtiyacı olan konfor alanına göre düzenlemeler içerir.

· Odalarda Banyo ve wc

· Otopark hizmeti

· 7/ 24 güvenlik hizmetleri

· Kahvaltı ve akşam yemeği

· Spor salonu ve yüzme havuzu

· Kolay ulaşım imkanları

· Etüt odaları ve teras

· Sosyalleşme alanları

Sakarya üniversite yurtları düzenlemeleri çerçevesinde de uygulanarak, özel yurtların otel konsepti çerçevesinde düzenlenmiştir. Öğrencilerin rahat hareket etmesi ve eğitim hayatlarına katkı sağlanması açısından önemlidir.

Sakarya Özel Yurtlar Rezidans Özellikleri

Sakarya özel yurtlar rezidans özellikleriyle öğrencilerin yurtlarda sadece kalması değil, zaman geçirerek sosyalleşme alanlarının da imkanlarından yararlanmasını hedeflemektedir. Öğrenciler, özel yurt esnekliklerine ve imkanlarına göre kendilerini evlerinde hissedecek kadar huzurlu olmalıdır. Rezidans özelliklerde öğrencilerin yüzme havuzu, spor salonu ve 7/ 24 resepsiyon hizmetlerinden yararlanması sağlanmaktadır.

· Odalarda mini bar bulunmaktadır.

· Spor salonu bulunmaktadır.

· Resepsiyon hizmetleri

· Kuru temizleme ve çamaşır yıkama hizmetleri

· Günlük oda temizliği

· Sakarya Kampüs İçinde Yurtlar

Sakarya kampüs içinde yurtlar, üniversiteye yakınlığıyla öğrencilerin aktif eğitim hayatlarına devam etmeleri için imkanlar tanımaktadır. Öğrencilerin konforlu bir şekilde eğitimlerini sürdürebilmeleri birincil hedeftir.

Sakarya 2022 Yurt Fiyatları

Sakarya 2022 yurt fiyatları düzenlemeleri özel yurtlar, vakıf yurtları ve kyk yurtlarına göre değişmektedir. Yurt fiyatları yeni düzenlemelere göre zam alarak, dönemi tek kişilik odalar veya çift kişilik odalara göre yeniden açacaktır. Eylül ayında yurt kayıtları için yıllık ödemelerde % 10 indirim yapılmasını hedefleyen yurt kuruluşları, öğrencilerin eğitimleri için en ideal fiyat aralıklarını uygulamayı hedeflemektedir.

Önerilir kaynak: https://www.eyurtlar.com/il/antalya-ozel-yurtlari/8

Abone Ol Google News
Sultangazi'de 5 katlı binada yangın: 5'i çocuk 7 kişi itfaiye merdiveniyle kurtarıldı
Gündem

Sultangazi'de 5 katlı binada yangın: 5'i çocuk 7 kişi itfaiye merdiveniyle kurtarıldı

İstanbul'da kuvvetli yağış sonrası Sultangazi'de bir binanın zemin katında su tahliyesi yapıldığı sırada jeneratör yandı. İtfaiye ekipleri yangına müdahale ederek, binada mahsur kalan 5'i çocuk 7 kişiyi merdiven aracıyla kurtardı.
Milli gemiye özel amblem: İçinde birçok mesajı barındırıyor
Gündem

Milli gemiye özel amblem: İçinde birçok mesajı barındırıyor

Seri üretim hattından çıkan ilk milli güdümlü füze Atmaca'nın test atışının yapıldığı TCG Kınalıada için özel olarak hazırlanan amblem, içinde barındırdığı birçok mesajla dikkati çekiyor. Tarihte kurulan büyük Türk devletleri, amblemdeki 16 yıldızla temsil edilirken harita da geminin mavi vatandaki hak ve menfaatleri koruma iradesini simgeliyor. Göğe yükselen roket ucundaki yıldız ve çok katmanlı gökyüzü ile geminin Atmaca güdümlü mermisiyle kazandığı uzun menzilli angajman yeteneği anlatılırken yeni nesil milli savaş yönetim sistemi Advent'i ilk kullanan gemi olduğu da bulutların arasına gizlenen figürle sergileniyor.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan komşulara mesaj: Provokasyonlardan vazgeçin
Gündem

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan komşulara mesaj: Provokasyonlardan vazgeçin

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya Diplomasi Forumu'nun sona ermesi nedeniyle düzenlediği basın toplantısında, AB, Yunanistan'a ve Ermenistan'a mesaj verdi. "Yunanistan'ın tahriklerden ve kışkırtıcı adımlardan, provokasyondan vazgeçmesi lazım" diyen Çavuşoğlu, Ermenistan'a da Azerbaycan'la iyi geçinme ve komşularının toprağına göz dikmeme çağrısı yaptı. AB'nin Türkiye'yi oyalamaması gerektiğini ifade eden Çavuşoğlu, "AB artık masaya dönmeli, somut adımlar atmalı. Türkiye'yi oyalamasınlar. İlişkilerimizi geliştirmek istiyoruz" dedi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.