Özel Şefkat Eli 2021 Kurban Vekalet Fiyatını Duyurdu

Şefkat Eli 2021 Kurban Vekalet Fiyatını Duyurdu

Şefkat Eli İnsani Yardım Derneği, 2021 yılı kurban organizasyonu için Yurtdışı kurban bağışı vekalet bedelini 800 TL, olarak duyurdu.

Abone Ol Google News
iLAN Diğer
Şefkat Eli 2021 Kurban Vekalet Fiyatını Duyurdu
Şefkat Eli 2021 Kurban Vekalet Fiyatını Duyurdu

Şefkat Elinden yapılan açıklamaya göre, 2021 yılı vacip kurban organizasyonu kapsamında Bu Kurban içim Rahat sloganıyla 4 kıtada 50 bini aşkın hisselik kurban kesmeyi hedefliyor. Her bayram olduğu gibi bu bayramda Şefkat Eline verilecek kurban vekaletleri sayesinde binlerce ihtiyaç sahibi insana ulaşılacak.

2010 yılından beri kurban bağışlarını ihtiyaç sahipleriyle buluşturan Şefkat Eli Derneği, 4 kıtada hayır severlerin vekaletleri doğrultusunda bu yılda gönül sofraları kuracak, ihtiyaç sahiplerinin sofralarına ortak olacak.

“Bu Kurban İçim Rahat”

Türkiye’de ve diğer ülkelerde gerçekleştirilecek kurban kesim organizasyonlarının tamamı Şefkat Eli ekipleri tarafından titizlikle yürütülmektedir. Ekiplerimiz belirlenen tarihlerde çeşitli ülkelere giderek kurban pazarlarından İslami usullere dikkat ederek veteriner kontrolünde seçimlerini yapmaktadır. Kurban kesimleri hijyen kurallarına uygun veteriner kontrolü altında yapılmaktadır. Kesilen Kurbanların Etleri ihtiyaç sahibi ailelere, yetimhanelere, medreselere, eşit şekilde pay ederek dağıtılmaktadır.

2020 yılı Kurban Organizasyonu’nda bağışlanan vacip kurbanlar Afrika’nın Çad ülkesinde 4 farklı bölgede binlerce ihtiyaç sahibi aileye ulaştırılarak hayır duaları alındı. Kurban bağışı yapan hayır sahiplerine kurban kesim videoları cep telefonlarına SMS olarak ulaştırıldı.

Kurbanlarınızın Kesim Videolarını Kesimin Hemen Ardından Size Ulaştırıyoruz.

Şefkat Eli, “Bu Kurban içim Rahat” sloganıyla kurban bağışı yapan hayır sahiplerine kurbanlarının isme özel kesim görüntülerini cep telefonlarına SMS olarak iletecek.

Başta Türkiye, Çad, Arakan, İdlib ve Gazze ülkelerinde yürütülecek olan kurban organizasyonuna yurt içi ve yurt dışından kurban hisse bağışı yapmak isteyen hayırseverler web sitemiz üzerinden online bağış yapabilir veya 0216 224 2450 telefonunda iletişime geçerek bağışta bulunabilecekler.

İBB’nin kar fiyaskosu göz göre göre gelmiş: Karla değil ekibiyle mücadele etmiş
Gündem

İBB’nin kar fiyaskosu göz göre göre gelmiş: Karla değil ekibiyle mücadele etmiş

İBB’nin kar fiyaskosu göz göre göre gelmiş. Karla mücadeleden sorumlu Yol Bakım Daire Başkanlığı’nın, Finlandiya ve Rusya gibi çetin kış şartlarının yaşandığı ülkelerde eğitim gören 13 yöneticisinden 12’si kurumdan uzaklaştırıldı. Başkanlık kışta 4 ay çalıştırılmak üzere şoför ve ara eleman alımı yapıyordu. Bu personeller tecrübe kazandığı için her yıl çağrılıyordu. Karla mücadelede 15 yıldır görev yapanlar bile vardı. Ancak 2019’dan sonra tecrübeli personelin hiçbiri çağrılmadı. Karla mücadelede yer alacak diğer birim ve özel şirketlerle bağlantı kesildi. Çeşitli senaryolara göre yapılan tatbikatlar durdu.

20 yıllık suikastın karakutusu: Necip Hablemitoğlu suikastının kilit ismi Nuri Gökhan Bozkır yakalandı
Gündem

20 yıllık suikastın karakutusu: Necip Hablemitoğlu suikastının kilit ismi Nuri Gökhan Bozkır yakalandı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Necip Hablemitoğlu suikastının kilit ismi Nuri Gökhan Bozkır’ın MİT operasyonuyla Ukrayna’dan getirildiğini duyurdu. 18 Aralık 2002’de Ankara’daki evinin önünde öldürülen Hablemitoğlu, FETÖ’yü “casusluk” ekseninde inceleyen ilk isimdi. FETÖ’nün polis ve yargıdaki etkisinin kırıldığı 2015’te dosya raftan inince eski Özel Kuvvetler mensubu Bozkır ismine ulaşıldı.
Ukrayna'da 130 bin kişilik direniş gücü
Dünya

Ukrayna'da 130 bin kişilik direniş gücü

Ukrayna’nın, mevcut ordu kapasitesinin dışında, olası Rus işgaline karşı 130 bin kişilik bir direniş gücü oluşturmaya başladığı iddia edildi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.