|

Kayserisporlu taraftarlar oynanan futboldan memnun: Takımı meşalelerle karşıladılar

Süper Lig'de Trabzonspor'a 3-2'lik mağlup olan Kayserisporlu futbolcular, havalimanında meşale ve tezahüratlarla karşılandı.

12:00 - 26/02/2022 Cumartesi
Güncelleme: 12:10 - 26/02/2022 Cumartesi
DHA
Sarı-kırmızılı taraftarlar takım için karşılama yaptı.
Sarı-kırmızılı taraftarlar takım için karşılama yaptı.

Trabzonspor karşısında 2-0 öne geçerken 3-2’lik sonuçla mağlup olan Kayserisporlu futbolcular saat 01.00'de özel uçakla şehre döndü.

Erkilet Havalimanı'na gelen yaklaşık 250 taraftar, futbolcuları tezahürat ve meşalelerle karşıladı. Taraftarlar kaptan İlhan Parlak ile birlikte yanlarına çağırdıkları Onur Bulut’u anlından öperken, “Elinize yüreğinize sağlık. Tüm Türkiye nasıl mücadele edilir gördü. Biz sizden bunu istiyoruz” dedi.

İlhan Parlak ise, “Bu saatte buraya gelerek bizi desteklediğiniz için teşekkür ederiz, Allah razı olsun. İnşallah bu mücadeleye devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

"Taraftara ve bize görev düştü"

Kayserispor’un deneyimli teknik direktörü Hikmet Karaman da, “Bu maçı 2-2’den sonra 3, 4 yapmamız gerekiyordu. Ama gelişiyoruz. Eksiklerimiz de var. Taraftarımız böyle olduğu sürece bu çocuklar karşılığını verecek. Taraftara ve bize görev düştü. Bu maçın rövanşını istiyorsan kupada Beşiktaş’ı yeneceksin ve Trabzonspor’un rakibi olacaksın” ifadelerini kullandı.


#Kayserispor
#Süper Lig
#Trabzonspor
2 yıl önce