|

Ryan Donk'un yeni takımı Akhisar Belediyespor

Galatasaray'da devre arası Felipe Melo'nun alternatifi olarak transfer edilen Ryan Donk ile yollar ayrılıyor. Hollandalı futbolcu önümüzdeki sezon Akhisar Belediyespor forması giyecek.

Yeni Şafak ve
13:33 - 13/05/2016 Cuma
Güncelleme: 14:54 - 13/05/2016 Cuma
Yeni Şafak
Ryan Donk, devre arasında büyük umutlar ile Kasımpaşa'dan 2.5 Milyon Euro'ya transfer edilmişti.
Ryan Donk, devre arasında büyük umutlar ile Kasımpaşa'dan 2.5 Milyon Euro'ya transfer edilmişti.

Galatasaray ile 2018 yılına kadar sözleşmesi bulunan Ryan Donk önümüzdeki sezon Akhisar Belediyespor forması giyecek. Ön libero bölgesindeki eksikliğin giderilmesi için, devre arasında Mustafa Denizli'nin istediği üzerine Kasımpaşa'dan transfer edilen Hollandalı futbolcu Galatasaray'dan ayrılıyor. Ege temsilcisi ile prensip anlaşmasına varan tecrübeli futbolcunun transferinin sezon sonunda kulüp tarafından açıklanması bekleniyor.Fenerbahçe maçı sabırları taşırdı

Felipe Melo'nun sezon başında takımdan ayrılmasıyla orta saha bölgesinde sıkıntı yaşayan Galatasaray, Kasımpaşa'dan Donk'u büyük umutlar ile transfer etmiş fakat bir türlü istediği performansı kendisinden görememişti. Ligin ikinci devresinde oynanan Fenerbahçe maçında yaptığı top kayıpları taraftarlarında sabrını taşırırken 30 yaşındaki tecrübeli futbolcuya tribünlerden tepki gelmişti.
#Ryan Donk
#Galatasaray
#Akhisar Belediyespor
8 yıl önce