Teknoloji Türk Telekom AKNsiz internet tarife ve fiyatlarını açıkladı

Türk Telekom AKN'siz internet tarife fiyatları açıklandı! İşte TTNET kotasız internet fiyatı

Türk Telekom AKN’siz internet tarife ve fiyatlarını açıkladı

Türk Telekom AKN’siz internet tarife ve fiyatlarını açıkladı. 1 Ocak itibari ile kotasız internet tariflerine geçiş yapacak olan Türk Telekom, resmi sitesinde tüm kotasız internet tarife ve fiyatlarını açıkladı. İşte Türk Telekom’un 1 Ocak itibari ile hayata geçireceği kotasız internet tarifeleri ve fiyatları.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Türkiye, 1 Ocak itibari ile kotasız internet kullanımına geçiş yapacak.
Türkiye, 1 Ocak itibari ile kotasız internet kullanımına geçiş yapacak.

Türk Telekom kotasız internet fiyatlarını resmi sitesinde açıkladı. Türkiye’nin de gelen servis sağlayıcılarından biri olan Türk Telekom 1 Ocak itibaren kullanıcılarına sunacağı AKN’siz tarifelerini ve fiyatlarını yayınladı.

Türkiye’de 1 Ocak itibari ile AKN’siz internet tarifesine geçen internet servis sağlayıcıları, yeni yılla birlikte yeni tarifelerine ilişkin planlamalarını yapmaya başladı. Yeni paketler ve yeni kampanyalar düzenleyen firmalar, kullanıcılarına sunacakları sınırsız internet için son hazırını tamamlamak için tüm gücü ile çalışıyor ve çalışmalarını tamamlayanlar ise tarife ve fiyatlarını resmi sitesinde açıklıyor.

TÜRK TELEKOM AKN’SİZ İNTERNET TARİFE VE FİYATLARINI AÇIKLADI!

Türk Telekom 1 Ocak itibari ile devreye sokacağı AKN’siz internet tarife ve fiyatlarını resmi sitesinde açıkladı. S, M, L, XL, XXL şeklinde internet hızlarını baz alarak hazırladığı yeni tarifeler AKN sınırı olmadan kullanıcılarına sınırsız internet keyfi sunacak.

81 İl için farklılık göstermeden hizmete sunacağı tarifeleri şimdiden yayınlayan Türk Telekom, 1 Ocak itibari ile yeni sisteme geçişini tamamlayacak.

İŞTE TÜRK TELEKOM’UN AKN’SİZ İNTERNET TARİFE VE FİYATLARI!

TÜRK TELEKOM'UN AKN'SİZ ESKİ HİPER VE FİBER İNTERNET FİYAT VE TARİFELERİ!

Turkcell Superonline’dan Adil Kullanım Kotası açıklaması
TEKNOLOJİ
Turkcell Superonline’dan Adil Kullanım Kotası açıklaması
Abone Ol Google News
Üç günde ikinci suikast
Dünya

Üç günde ikinci suikast

İran, nükleer fizikçi Muhsin Fahrizade suikastından 3 gün sonra bu kez de Devrim Muhafızları Komutanlarından Müslüm Şehdan’ın suikastıyla sarsıldı. Şerdan, İHA saldırısı sonucu 3 korumasıyla birlikte öldürüldü. İran Uzmanı Taha Kermani, İsrail’in, Biden’ın gelişi sürecinde İran’ı hataya zorlamaya çalıştığını belirterek, “Saldırılara yenileri de eklenecek” dedi.
Haydutluk soruşturması derinleşiyor
Dünya

Haydutluk soruşturması derinleşiyor

Libya’ya gıda malzemesi taşıyan Türk ticari gemisi Roseline-A’nın uluslararası hukuka aykırı bir şekilde aranmasıyla ilgili soruşturma derinleştirildi. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, sosyal medyada, Türkiye’yi uluslararası arenada zor durumda bırakmak için T’ürk gemilerinin Libya’ya silah taşıdığı’ yalanını ortaya atarak kara propaganda yapan hesaplarla ilgili de harekete geçti.
Anti-kovid önerileri
Ekonomi

Anti-kovid önerileri

İTO Başkanı Şekib Avdagiç, yeni yılda reel sektör için yokuş kalkış desteği olacak önerilerde bulundu. Önlemler çerçevesinde kapalı işletmelerin bu süreç boyunca vergisel yükümlülüklerinin askıya alınmasının yararlı olacağını belirten Avdagiç, “Faizsiz kredi desteği de verilmeli. Stok, kasa ve sicil affı da olmalı” dedi. Salgın döneminin Türkiye için doğru bir strateji ile sıçrama dönemine dönüşebileceğini belirten Avdagiç, “Üretim kompozisyonunda Türkiye öne çıkarken 2021 ülkemiz için güçlü ihracat yılı olacaktır. Bu yüzden reel sektör ve hükü met olarak odaklanmamız gereken tek konu, milli üretim ve ihracattır. İstanbul yılın ilk 10 ayında 54 milyar dolarlık ihracatla Türkiye ihracatının yüzde 43,2’sini tek başına gerçekleştirdi. Geçen yıl bu oran yüzde 42,6 idi. İstanbul pandemi şartlarına rağmen Türkiye ihracatındaki payını korumayı başardı” diye konuştu.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.