Gündem Buğra Kavuncuya saldırıyla ilgili soruşturma başlatıldı

Buğra Kavuncu'ya saldırıyla ilgili soruşturma başlatıldı

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu'ya yapılan yumruklu saldırıyla ilgili soruşturma başlattı. Başsavcılıktan yapılan açıklamada tüm delil ve kamera kayıtlarını incelendiği belirtildi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi DHA
Buğra Kavuncuya saldırıyla ilgili soruşturma başlatıldı
Buğra Kavuncu'ya saldırı anı

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu Bakırköy'de katıldığı bir televizyon programının ardından bina önünde yanına yaklaşan bir kişinin yumruklu saldırısına uğramış, olayın ardından saldırgan kaçmıştı.

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan açıklama

Konuyla ilgili yazılı açıklama yapan Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı saldırıya ilişkin soruşturma başlattıklarını duyurdu.

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu'ya yumruklu saldırı
OYNAT 00:37
İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu'ya yumruklu saldırı
İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, Halk TV'de katıldığı program sonrası binadan ayrılırken yumruklu saldırıya uğradı. Yayın sonrası kaldırımda sohbet ettiği esnada yanına gelen saldırganın Kavuncu'ya 'Bir şey sorabilir miyim?' dedikten sonra yumruk attığı öğrenildi. Buğra Kavuncu aldığı darbe sonucu yere düşerken, kaçan saldırganın yakalanması için çalışma başlatıldı.Soruşturma titizlikle devam ediyor

Açıklamada olayla ilgili tüm delil ve kamera kayıtlarını incelendiği, saldırganın kolluk kuvvetlerince arandığı, soruşturmanın titizlikle devam ettiği belirtildi.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Kabaktepe'den Buğra Kavuncu'ya saldırıya kınama
GÜNDEM
AK Parti İstanbul İl Başkanı Kabaktepe'den Buğra Kavuncu'ya saldırıya kınama

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.