Gündem Erdoğan Katodaki kahramanlarla telefonda görüştüm

Erdoğan: Kato'daki kahramanlarla telefonda görüştüm

Cumhurbaşkanı Erdoğan"Az önce Kato'daki kahramanlarla telefonda görüştüm, yiğitlerimizle görüştüm. Düzce'nin selamını onlara gönderdim. Onlar da Kato'dan sizlere selam gönderdiler. 'Terörle mücadelemizi son teröristi bitirinceye kadar devam ettireceğiz. Bu vatan bize emanettir, hiç endişe etmeyin.' dediler. Biz de dedik ki 'Bilesiniz ki Düzce'deki her sivil bir neferdir"

Haber Merkezi AA
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Düzce'de halka hitap etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Düzce'de halka hitap etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Az önce Kato'daki kahramanlarla telefonda görüştüm, yiğitlerimizle görüştüm. Düzce'nin selamını onlara gönderdim. Onlar da Kato'dan sizlere selam gönderdiler. 'Terörle mücadelemizi son teröristi bitirinceye kadar devam ettireceğiz. Bu vatan bize emanettir, hiç endişe etmeyin.' dediler. Biz de dedik ki 'Bilesiniz ki Düzce'deki her sivil bir neferdir." ifadelerini kullandı.

Düzce Valiliğine gerçekleştirdiği ziyaretin ardından belediyeye geçen Erdoğan, belediye önünde bekleyen vatandaşlara hitap etti.

Konuşmasına tüm Düzcelileri selamlayarak başlayan Erdoğan, Düzce'nin bugün kendilerine heyecan, coşku dolu, anlamlı bir gün yaşattığını söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2017 yılının son gününün yaşandığını dile getirerek, "Az önce Kato'daki kahramanlarla telefonda görüştüm, yiğitlerimizle görüştüm. Düzce'nin selamını onlara gönderdim, onlar da Kato'dan sizlere selam gönderdiler. 'Terörle mücadelemizi son teröristi bitirinceye kadar devam ettireceğiz. Bu vatan bize emanettir, hiç endişe etmeyin.' dediler. Biz de dedik ki 'Bilesiniz ki Düzce'deki her sivil bir neferdir." şeklinde konuştu.

"FETÖ'cü alçaklara karşı dimdik ayakta durdunuz"

Erdoğan, "Millet olarak gerçekten siz kendinizi, Çanakkale'deki büyüklerimiz nasıl ispatladıysa, Kurtuluş Savaşı'ndakiler nasıl ispatladıysa, siz de kendinizi 15 Temmuz'da öyle ispatladınız. Bu meydanları öyle doldurdunuz, yılmadınız, usanmadınız, o FETÖ'cü alçaklara karşı dimdik ayakta durdunuz. İnşallah bu mücadeleyi bu şekilde sürdüreceğiz ve Ufuk şehidimizin kanı yerde kalmayacak." ifadelerini kullandı.

REKLAM

Cumhurbaşkanı Erdoğan Düzce'deydi
FOTOĞRAF 13
Title
AK Parti Düzce 6. Olağan İl Kongresi'ne katılmak üzere Düzce'ye gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kongre sonrasında Düzce Valiliği, Düzce Belediyesi ve 15 Temmuz şehidi Ufuk Baysan'ın evini ziyaret etti.
Title
Belediye ziyareti öncesinde, belediye önünde toplanan halka hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Düzcelilerin kendisine coşkulu ve heyecanlı bir gün yaşattıklarını dile getirerek, “Gerçekten Düzce bize anlamlı bir gün yaşattı. Heyecan, coşkulu bir gün yaşattı. Bizde dedik ki; Düzce'deki her sivil bir neferdir. Siz kendinizi Çanakkale'deki büyüklerimiz nasıl ispatladıysa, Kurtuluş Savaşı'ndakiler nasıl ispatladıysa sizde kendinizi 15 Temmuz'da öyle ispatladınız. Bu meydanları öyle doldurdunuz, yılmadınız, usanmadınız o FETÖ'cü alçaklara karşı dimdik ayakta durdunuz. Şehidimizin kanı yerde kalmayacak. İnşallah bu mücadeleyi bu şekilde sürdürürken Rabia'mızı unutmayacağız. Kimse ırkçılık yapmayacak. Allah, 'Yaratılmışların en şereflisi insandır' diyor. Bizler de insan olmanın bahtiyarlığı içerisinde sevgili Peygamberimizin ümmeti olarak bu yolda yürümeye devam edeceğiz. Ümmet bilinci içerisinde bu yolda devam ederek ona toz kondurmayacağız diye konuştu.
Title
Düzce Belediyesi ziyareti sonrasında Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz'da Ankara Gölbaşı Özel Harekat Merkezi'ne havadan yapılan bombalı saldırıda şehit olan Ufuk Baysan'ın Beyköy Mahallesi'nde bulunan evini ziyaret etti.
Title
Ziyaretin ardından vatandaşları selamlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan daha sonrasında Düzce'den ayrıldı.
Title
Title
Cumhurbaşkanı Erdoğan Düzce'deydi
Title
Cumhurbaşkanı Erdoğan Düzce'deydi
Title
Cumhurbaşkanı Erdoğan Düzce'deydi
Title
Cumhurbaşkanı Erdoğan Düzce'deydi
Title
Cumhurbaşkanı Erdoğan Düzce'deydi
Title
Cumhurbaşkanı Erdoğan Düzce'deydi
Title
Cumhurbaşkanı Erdoğan Düzce'deydi
Title
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Düzce'de belediye önünde vatandaşlara hitabından önce, Cumhurbaşkanlığı otobüsünün yerini almasını bekledi. Fotoğraf sosyal medyada büyük ilgi gördü.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Düzce'deydi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Düzce'de belediye önünde vatandaşlara hitabından önce, Cumhurbaşkanlığı otobüsünün yerini almasını bekledi.

Mücadeleyi sürdürürken "Rabia"yı unutmayacaklarını söyleyen Erdoğan, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Tek millet' diyeceğiz, 'Tek bayrak' diyeceğiz, 'Tek vatan' diyeceğiz, 'Tek devlet' diyeceğiz ve yolumuza böyle devam edeceğiz. Kimse ırkçılık yapmayacak, kavmiyetçilik yapmayacak, hepimiz yaratılanı Yaradan'dan ötürü seveceğiz. Bu, yetmez mi? Kardeşlerim, Türk, Kürt, Laz, Çerkez, Abaza, Gürcü, Arap, Arnavut, Boşnak, hepsi bir kenara, herkes şüphesiz ki kavmiyle övünebilir ama unutmayın, yaratılmışların en şereflisi insandır.

Bakın, Allah, 'Yaratılmışların en şereflisi insandır.' diyor, 'Filanca kavimdir.' demiyor. Öyleyse bizler de insan olmanın bahtiyarlığı içinde Sevgili Peygamberimizin ümmeti olarak bu yolda yürümeye devam edeceğiz ve ümmet bilinci içinde inşallah bu yolculukta devam edeceğiz, ona toz kondurmayacağız. Millet olarak tek millet, bayrak olarak tek bayrak, vatan olarak 780 bin kilometrekare tek vatan ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti olarak tek devlet."

Konuşmasının ardından belediyeye geçen Erdoğan, Belediye Başkanı Dursun Ay tarafından karşılandı.

Basına kapalı gerçekleşen ziyarette Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü de eşlik etti.

Cumhurbaşkanı askerlerle telefonda konuştu
OYNAT 03:22
Cumhurbaşkanı askerlerle telefonda konuştu
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yılbaşını geçireceği ve 19 Nisan'dan bu yana terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonun sürdüğü Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesindeki Kato Dağı'na geldi. Soylu'nun, burada telefonla aradığı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Verdiğiniz mücadele hem millet hem de Hak katında sizleri yüceltmektedir. Zaten Kato Dağı tarih yazdı. Her yerde Kato Dağı'nı hayırla yad ediyoruz” dedi.


Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.