Gündem Paralar bisiklete aktı

Paralar bisiklete aktı

Katıldığı her programda “İsraf düzenine son vereceğini ve sosyal adaleti sağlamak için İstanbullunun parasını, İstanbul’un yoksuluna dağıtacağını” söyleyen CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, milyonları ‘bisiklet tamirine’ yatırdı.

Fatih Özer Yeni Şafak
Fotoğraf: Arşiv
Fotoğraf: Arşiv

İBB iştirak şirketleri arasında yer alan, İSPARK A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Akıllı Bisiklet Paylaşım Sistemi’nin (İSBİKE) 3 aylık bakım, onarım, temizlik ve teknik destek hizmetleri sağlanması için ihaleye çıkılacağı duyuruldu.

2,5 MİLYONLUK İHALE

  • CHP’li İmamoğlu yönetimi, resmi verilere göre bin 500 adet bisikletin bakımı için açılan ihalenin yaklaşık maliyetini 2 milyon 668 bin lira olarak belirledi. Hizmet alımı kapsamında yapılan ihale sonucundan 3 aylık İSBİKE bakım, onarım, temizlik ve teknik destek hizmetleri ihalesi 2 milyon 601 bin lira ücret karşılığında Yapıdrom Şehir Dizaynı İnşaat Bilişim Teknolojileri ve Reklamcılıl LTD. ŞTİ. firmasına verildi. CHP’li yönetim, 1 Ekim 2019 ile 31 Aralık 2019 arasını kapsayan 3 ayı bakım işlemi için yüklenici firmaya 2 milyon 601 bin lira ödeyecek.

Tek aday baskısı
GÜNDEM
Tek aday baskısı
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.