Gündem Takside unutulan 20 bin lira değerindeki altınları polise teslim etti

Takside unutulan 20 bin lira değerindeki altınları polise teslim etti - Son dakika haberleri

Takside unutulan 20 bin lira değerindeki altınları polise teslim etti

Yalova'nın Çınarcık ilçesinde bir taksici aracında unutulan 20 bin lira değerindeki ziynet eşyalarının bulunduğu çantayı polis merkezine teslim etti.

Haber Merkezi AA
42 yaşındaki Erdal Altın, aracındaki polisleri teslim etti.
42 yaşındaki Erdal Altın, aracındaki polisleri teslim etti.

Yalova'nın Çınarcık ilçesinde bir taksici, aracın arka koltuğunda unutulan çantada bulunan yaklaşık 20 bin lira değerindeki ziynet eşyalarını polise teslim etti.

42 yaşındaki Erdal Altın, taksinin arka koltuğunda bir müşteri tarafından unutulan el çantasını fark etti. Erdal Altın, bilezik, zincir kolye, küpeler ve yüzük olan çantayı, Çınarcık Emniyet Müdürlüğüne gelerek sahibine ulaştırılması amacıyla polise verdi.

Gazetecilere açıklamalarda bulunan Altın, unutulan çantadaki ziynet eşyalarının altın olduğunu kuyumcuda teyit ettirdikten sonra polise teslim ettiğini söyledi.

Altın, "Bunlar sahte de olabilirdi. İnşallah sahibi bulunur. Ben de emniyete teslim ediyorum. Herkesin bilgisine sunuyorum. Altınların değeri 20 bin lira civarındaymış. Bizim için değeri önemli değil. Önemli olan bunun sahibinin bulunması." ifadesini kullandı.

Müşterinin kim olduğunu hatırlamadığını ifade eden Altın, "Taksici olduğumuz için, binen inen çok oluyor. Müşterilerimizi gideceği yere bırakıyoruz, sonra dönüyoruz." diye konuştu.

Altın haftaya yükselişle başladı
EKONOMİ
Altın haftaya yükselişle başladı
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.