Gündem Yenikapıda şov komisyonda çark

Yenikapı’da şov komisyonda çark

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Ekrem İmamoğlu ‘israf’ adı altında Yenikapı’da yaptığı şov sonrası meydana çekilen araçların akıbetine ilişkin İBB Meclis komisyonları ortak çalışma grubu oluşturdu.

Fatih Özer Yeni Şafak
Ekrem İmamoğlu
Ekrem İmamoğlu

İBB Ulaşım ve Trafik Komisyonu ve Kent Ekonomisi Komisyonu’nda yer alan meclis üyelerinin yer aldığı inceleme grubundaki CHP’li meclis üyelerinin çalışmaları aksatmak için ellerinden geleni yaptığı öğrenildi.

TARTIŞMA ÇIKARIYOR

İBB AK Parti Ulaşım ve Trafik Komisyonu Üyesi Nizametin Atıntaş, CHP’li meclis üyelerinin süreci nasıl engellemeye çalıştığını anlattı: “Meclis konuşmaları sırasında sürekli söze girerek, tartışma çıkarıyorlar. İBB Meclisi tarafından bize verilen görev Yenikapı’ya çekilen araçları incelemek. Sayı nedir, hangi birimlerde kullanıldı, ihaleleri ne zaman yapıldı ve ihale süresi ne zaman bitti gibi konuları incelemek üzere oluşturulmuş bir komisyonuz. Ancak, CHP yönetimi bunun haricindeki başka konuları gündeme taşımaya çalışıyor. Olayı manipüle ederek süreci geciktiriyorlar.”

Kandil’e nokta atışı
GÜNDEM
Kandil’e nokta atışı
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.