Tüm Takımlar /

Şampiyonlar Ligi

  • FC Midtjylland
  • FC Copenhagen

UEFA Avrupa Ligi

  • AGF Aarhus
  • FC Midtjylland
  • SonderjyskE
  • Brondby
  • Esbjerg
  • FC Copenhagen

Danimarka Süper Ligi

  • AGF Aarhus
  • FC Midtjylland
  • Odense
  • Hobro
  • Horsens
  • SonderjyskE
  • Vejle
  • Randers
  • Brondby
  • Esbjerg
  • Aalborg
  • FC Copenhagen
  • FC Nordsjaelland
  • Lyngby
  • Silkeborg

Danimarka Kupası

  • Fuglebakken KFUM Arhus
  • Hatting-Torsted
  • Herlev
  • Herstedøster IC
  • Nørresundby
  • Odder IGF
  • Karlslunde
  • Krarup/Espe
  • Marstal/Rise
  • Dronninglund IF
  • Eskilstrup BK
  • FB
  • FC Sunshine
  • Skagen
  • KFUM Roskilde
  • SfB-Oure
  • Aarhus Fremad
  • AGF Aarhus
  • Vordingborg
  • VSK Arhus
  • ESPM
  • FA 2000
  • FC Djursland
  • FC Graesrodderne
  • FC Helsingor
  • FC Midtjylland
  • FC Roskilde
  • FIUK
  • Ledøje-Smørum Fodbold
  • Middelfart
  • Morso
  • Næsby
  • Nordfalsters FB
  • Nykobing FC
  • Odense
  • OKS
  • Hobro
  • Højslev IF
  • Holbæk
  • Horsens
  • Hundested
  • Hvidovre
  • Jammerbugt FC
  • KFUM BK Kopenhag
  • Skovshoved
  • Solrød FC
  • SonderjyskE
  • Susa IF
  • Vejle
  • Vendsyssel FF
  • Randers
  • Ringköbing
  • Ringsted
  • Ronne
  • Skanderborg
  • Skive
  • Ballerup (Skovlunde IF)
  • Bispebjerg
  • Bogense
  • Brønderslev IF
  • Dalum
  • Frem Sakskøbing
  • Glostrup FK
  • Hedensted
  • Hillerød
  • Skjold Saeby
  • Taastrup FC
  • Tarup-Paarup
  • Toreby-Grænge
  • Varde
  • Farvang IF
  • FC Sønderborg
  • Allesø
  • BK Chang
  • BK Marienlyst
  • Jægersborg
  • Lystrup IF
  • Harby/Flemlose BK
  • Næstved FC 77
  • Rudersdal
  • Viktoria
  • Vildbjerg SF
  • Fjordager
  • Fredericia
  • Frederikssund IK
  • Frem
  • Fremad Amager
  • Glamsbjerg
  • Grindsted
  • GVI
  • HB Koge
  • Helsted Fremad
  • HIK (Hellerup)
  • B 93
  • BK Skjold
  • BK Union
  • Brabrand
  • Brondby
  • Brønshøj
  • Egebjerg Fodbold
  • Esbjerg
  • Aalborg
  • Aalborg Chang
  • Aalborg Freja
  • AB Gladsaxe
  • Allerød FK
  • ASA Aarhus
  • Avarta
  • Avedøre
  • B 1908
  • FC Copenhagen
  • FC Nordsjaelland
  • FC Sydvest
  • Holstebro
  • IF Lyseng
  • Ishøj
  • Kjellerup
  • Kolding B
  • Skjold Birkerød
  • Slagelse
  • Thisted
  • Utopia
  • Vanløse
  • Vatanspor
  • Vejgaard
  • Kolding IF
  • Løjt IF
  • Lyngby
  • Næstved
  • Nakskov
  • Otterup
  • Restrup
  • Rødovre
  • Sædding/G IF
  • Silkeborg
  • Viborg
  • Viby IF

Hazırlık Karşılaşmaları

  • Glostrup(Albertslund)
  • Danimarka U19
  • Aarhus Fremad
  • AGF Aarhus
  • FC Helsingor
  • FC Midtjylland
  • FC Roskilde
  • Næsby
  • Nykobing FC
  • Odense
  • Hobro
  • Horsens
  • Hvidovre
  • SonderjyskE
  • Vejle
  • Vendsyssel FF
  • Randers
  • Skive
  • Kolding FC
  • Danimarka U21
  • Fredericia
  • Fremad Amager
  • HB Koge
  • Brondby
  • Esbjerg
  • Aalborg
  • FC Copenhagen
  • FC Nordsjaelland
  • Thisted
  • Lyngby
  • Silkeborg
  • Viborg
  • Danimarka

Danimarka 1. Ligi

  • FC Helsingor
  • FC Roskilde
  • Nykobing FC
  • Hobro
  • Hvidovre
  • Vejle
  • Vendsyssel FF
  • Skive
  • Fredericia
  • Fremad Amager
  • HB Koge
  • Esbjerg
  • Kolding IF
  • Næstved
  • Silkeborg
  • Viborg

Danimarka 2. Ligi

  • KFUM Roskilde
  • SfB-Oure
  • Tårnby
  • Aarhus Fremad
  • VSK Arhus
  • FA 2000
  • FC Helsingor
  • FC Roskilde
  • Middelfart
  • Næsby
  • Nykobing FC
  • Holbæk
  • Jammerbugt FC
  • Skovshoved
  • Ringköbing
  • Dalum
  • Hillerød
  • Frem
  • HIK (Hellerup)
  • B 93
  • Brabrand
  • Brønshøj
  • AB Gladsaxe
  • Avarta
  • FC Sydvest
  • Holstebro
  • Slagelse
  • Thisted
  • Vanløse
  • Vejgaard
  • Næstved

UEFA Gençlik Ligi

  • FC Midtjylland U19

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+