Ekonomi Bir banka daha konutta faizleri indirdi

Akbank konut kredisi faiz oranlarını indirdi

Bir banka daha konutta faizleri indirdi

Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası'nın konutta faizleri 0,99'a indirmesinin ardından Akbank da konut kredi faizlerinde indirime gitti. Banka konut kredisi faiz oranını kredi tutarında herhangi bir sınır uygulamaksızın yüzde 1,35'e çekti.

Haber Merkezi AA
Foto/arşiv
Foto/arşiv

Akbank'tan yapılan açıklamaya göre, banka, konut kredisinde kredi tutarında herhangi bir sınır olmaksızın yüzde 1,35'ten başlayan faiz oranları uyguluyor. Akbank müşterileri talep ve tercihlerine göre uygun ödeme seçeneklerinden de faydalanabiliyor.

Açıklamada konuya ilişkin görüşleri yer alan Akbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz, müşterilerinin tüm finansal ihtiyaçlarını en iyi koşullarda karşılamayı temel ilke olarak benimsediklerini vurguladı.

Müşterilerine hayallerindeki eve hemen sahip olmaları için, isteklerini ertelemeden, kira öder gibi kredi taksiti ödeme imkanı sunduklarını aktaran Oğuz, "Bunun yanı sıra, 5 ile 10 yıl vade aralığındaki konut kredisi faiz oranımızı yüzde 1,35'e çektik. Ekonomimizin canlanması ve istikrarlı bir büyüme düzeyine ulaşabilmesi için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz." ifadelerini kullandı.

Faiz indirimi konutu hareketlendirdi
EKONOMİ
Faiz indirimi konutu hareketlendirdi

Bir milyonluk minibüs hattı yarı fiyatına satılacak
EKONOMİ
Bir milyonluk minibüs hattı yarı fiyatına satılacak

Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.