Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Gündem Klasik filo

Klasik filo

Uşak'ta 65 yıllık nakliye işletmesi, Türkiye'nin dört bir yanından toplanan, yaşları 40 ile 45 arasında değişen klasik kamyonlarla yük taşıyor.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Klasik filo
Klasik kamyon filosu

Dokumacılık sektörünün yüklerini taşımak için nakliye şirketi kuran üç kardeşin Ford kamyonlara tutkusu, bir sonraki nesilde de devam etti. İkinci kuşak, yönettikleri işletmede filoya yeni araçlar katarken, eski model kamyonları da unutmadı. Nerede çalışır durumda eski model Ford kamyon görse filosuna dahil eden işletme yöneticileri, 32 araçlık klasik kamyon filosu oluşturdu. Şirket yöneticisi 54 yaşındaki Ömer Gül, 125 kamyonluk filonun 32'sinin, yaşları 40 ile 45 arasında değişen Ford araçlardan oluştuğunu söyledi. Gül, "Nerede iyi durumda bir Ford kamyon varsa gidip alıyorum. Bu kamyonları 20-30 bin gibi bir rakama satın alıyorum. Tamircilerimiz araçların bakımını yapıp bize teslim ediyor. Elimizde 3 bin 500 kilometrede tamamen orijinal bir kamyonumuz dahi var" diye konuştu.

Uşak'ta tüp patlaması: 1 yaralı
GÜNDEM
Uşak'ta tüp patlaması: 1 yaralı
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.