Gündem Makarna sorusuna cevap yok

Makarna sorusuna cevap yok

AK Parti’yi kamu kaynaklarıyla propoganda yapmakla suçlayan CHP, Bahçelievler başta olmak üzere İstanbul’un birçok ilçesinde İmamoğlu’nun etiketlerinin yer aldığı Ramazan kolileri dağıtması büyük tepkiye neden oldu.

Fatih Özer Yeni Şafak
Beylikdüzü Belediyesi’ne ait tişört giyen kişiler Bahçelievler’in Şirinevler mahallesinde, üzerinde İmamoğlu’nun logosu bulunan kumanyalar dağıtmış fotoğraf çekenler ise saldırıya uğramıştı.
Beylikdüzü Belediyesi’ne ait tişört giyen kişiler Bahçelievler’in Şirinevler mahallesinde, üzerinde İmamoğlu’nun logosu bulunan kumanyalar dağıtmış fotoğraf çekenler ise saldırıya uğramıştı.

Yeni Şafak’ın gündeme getirdiği Beylikdüzü Belediyesi’ne ait tişörtler giyen kişilerin, Bahçelievler’de üzerlerinde İmamoğlu’nun etiketlerinin yer aldığı Ramazan kolilerini, dağıtması Beylikdüzü Belediyesi’nin Haziran ayı meclis gündemine taşındı.

Yaşanan skandal AK Parti Grubu tarafından sözlü önerge olarak Beylikdüzü Belediyesi Meclisi’nde ele alındı. AK Parti Grubu, CHP’li Çalık’a, “CHP, İstanbul adayının yardım kolilerini Beylikdüzü Belediyesi çalışanları ve araçlarıyle taşıyor mu? Siz bu konuda bilgi sahibi misiniz?” sorusunu yöneltti.

Sorulan soru karşısında herhangi bir açıklamada bulunmayan CHP’li Beylikdüzü Belediye Başkanı Çalık, “Bir sonraki soru önergesini geçelim” dedi. AK Parti Grubu'nun 'Soruya neden cevap vermiyorsunuz' demesi üzerine Çalık, "Cevap verilecek bir durum yok" yanıtını verdi.

Hırsızlığa müsaade etmeyeceğiz
GÜNDEM
Hırsızlığa müsaade etmeyeceğiz

İsmail Küçükkaya canlı yayında yalanladı:  İmamoğlu ile görüşmedim Binali Yıldırım soruları istemedi
OYNAT 00:36
İsmail Küçükkaya canlı yayında yalanladı: İmamoğlu ile görüşmedim Binali Yıldırım soruları istemedi
CHP'nin İstanbul adayı canlı yayında AK Parti İBB Adayı Binali Yıldırım'ın pazar günü düzenlenecek ortak yayında kendilerine yöneltilecek soruları talep ettiğini iddia etti. Programın moderatörlüğünü yapacak İsmail Küçükkaya canlı yayına bağlanarak CHP adayını yalanladı.

İstanbul'da cuma namazı saat kaçta?
Gündem

İstanbul'da cuma namazı saat kaçta?

Müslümanlar için büyük bir öneme sahip mübarek cuma gününde bu hafta da vatandaşlar camileri dolduracak. Cuma namazına gidecek olanlar İstanbul'da cuma saatini arıyor. Camileri dolduracak cemaat İstanbul'da cuma namazı saat kaçta? sorusunun cevabını merak ediyor. Haberimizde İstanbul'da cuma namazı vakti ve ezan saatlerini bulabilirsiniz.
En güzel yazılı ve görsel Cuma mesajları
Gündem

En güzel yazılı ve görsel Cuma mesajları

En güzel cuma mesajlarını sizler için derledik. Müslümanlar için büyük bir öneme sahip mübarek cuma günlerinde vatandaşlar birbirlerine cuma mesajı atarak aralarındaki bağı güçlendiriyor. Sizler için hazırladığımız SMS olarak gönderebileceğiniz, Facebook, Twitter, sosyal medyada paylaşabileceğiniz cuma mesajlarını haberimizde bulabilirsiniz.
Yine sahnedeler: Erbakan'ın karşısındaydılar İmamoğlu'nun arkasındalar
Gündem

Yine sahnedeler: Erbakan'ın karşısındaydılar İmamoğlu'nun arkasındalar

İstanbul'daki seçimler için geri sayım sürerken CHP-HDP ve İyi Parti'nin ortak adayı Ekrem İmamoğlu'nun ABD'nin en önemli 'etki' kuruluşlarından biri olan Washington Yakın Doğu Politikaları Enstitüsü (WINEP) bağlantısı soru işaretlerine neden oldu. WINEP ile organik bağı olan isimlerin daha önce Türkiye'ye çok büyük zararlar veren adımların mimarı olması 'CHP adayını uluslararası arenada kimler destekliyor?' sorusunu beraberinde getirdi. Hatırlanacağı üzere Necmettin Erbakan, REFAH-YOL hükümetini iktidardan düşürenin WINEP ve Alan Makovsky olduğunu açıklayarak, 28 Şubat döneminin asıl mimarlarının da bu yapı olduğunu açıklamıştı. Erbakan'ı iktidardan eden Henri Barkey, Alan Makovsky gibi isimlerin yanı sıra Soner Çağaptay, Yurter Özcan, Faruk Loğoğlu gibi 'Arı Hareketi'nin önemli simaları bugün gelinen noktada İmamoğlu'nun arkasında yer alıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.