Gündem Acı kaybımız

Acı kaybımız

Yeni Şafak İnternet Yazı İşleri Müdürü Ersin Çelik'in 7 yaşındaki kızı Ecrin Çelik elim bir kaza sonucu Hakk'ın rahmetine kavuştu. Cenaze namazı İzmit'in Yuvacık ilçesinde bulunan Başiskele Yukarı Serdar Camii'nde kılınan minik Ecrin, Serdar Mahallesi Mezarlığı'nda defnedildi.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Yeni Şafak İnternet Yazı İşleri Müdürümüz Ersin Çelik'in kızı Ecrin Çelik Hakk'ın rahmetine kavuştu.
Yeni Şafak İnternet Yazı İşleri Müdürümüz Ersin Çelik'in kızı Ecrin Çelik Hakk'ın rahmetine kavuştu.

Yeni Şafak İnternet Yazı İşleri Müdürü Gazeteci Ersin Çelik'in 7 yaşındaki kızı Ecrin, otomobil çarpması sonucu yaşamını yitirdi.

Tatil için annesi ve diğer iki kardeşiyle birlikte Sakarya'nın Karasu ilçesine giden minik Ecrin, evin önünde oynarken, bir otomobil çarptı. Olayın ardından Karasu Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Ecrin, burada yaşamını yitirdi.

Cenaze İzmit Yuvacık'ta defnedildi

Çelik'in kızı Ecrin'in cenazesi bugün öğle namazına müteakip İzmit'in Yuvacık ilçesinde bulunan Başiskele Yukarı Serdar Camii'nden kalktı. Minik Ecrin Serdar Mahallesi Mezarlığı'nda defnedildi.

Medya camiasından çok sayıda gazeteci ve yazarın katıldığı cenaze töreninde Ersin Çelik'i Albayrak Ailesi yalnız bırakmadı. Törende Albayrak İcra Kurulu Başkanı Mustafa Albayrak, Albayrak Grup Yönetim Kurulu Üyesi Mesut Albayrak, Albayrak Grup Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Albayrak, Yeni Şafak ve TVNET Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül, Piri Medya Genel Müdürü Ömer Karaca ve Ersin Çelik'in çok sayıda çalışma arkadaşı yer aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım başsağlığı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım, Ersin Çelik'i telefonla arayarak taziye dileklerini iletti.

Siyasilerden taziye telefonu

Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, Cumhurbaşkanı Sözcüsü İbrahim Kalın, Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Mahir Ünal, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Valisi Vasip Şahin telefonla arayarak taziyelerini iletti.

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık ve Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, İHH İnsani Yardım Vakfı Başkanı Bülent Yıldırım taziye evine gelerek, Çelik ailesine başsağlığı diledi.

Cenaze töreninde yalnız bırakmadılar

Ayrıca Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Hatice Karahan ve Saadet Oruç, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın, AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, İstanbul Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, ÖNDER Genel Başkanı Halit Bekiroğlu ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu da cenaze töreninde yer alırken, cenaze namazını Kocaeli İl Müftüsü Yusuf Doğan kıldırdı.

Ecrin Çelik

Pepe (@official_pepe)'in paylaştığı bir gönderi ()

Facundo Ferreyra (@chukyferreyra)'in paylaştığı bir gönderi ()

Minik Ecrin'e veda
FOTOĞRAF 11
Title
Yeni Şafak İnternet Yazı İşleri Müdürümüz Ersin Çelik'in 7 yaşındaki kızı Ecrin Çelik elim bir kaza sonucu Hakk'ın rahmetine kavuştu.
Title
Tatil için gittiği Karasu'da oyun oynayan Ecrin trafik kazası geçirdi.
Title
Kazanın ardından Karasu Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Ecrin, burada vefat etti.
Title
Cenaze namazı İzmit'in Yuvacık ilçesinde bulunan Başiskele Yukarı Serdar Camii'nde kılınan minik Ecrin, Serdar Mahallesi Mezarlığı'nda defnedildi.
Title
Medya camiasından çok sayıda gazeteci ve yazarın katıldığı cenaze töreninde Ersin Çelik'i Albayrak Ailesi yalnız bırakmadı.
Title
Gerçekleştirilen törende Albayrak Grup Yönetim Kurulu Üyesi Mesut Albayrak, Albayrak Grup Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Albayrak, Albayrak Grup CEO’su Doç. Dr. Ömer Bolat, Yeni Şafak ve TVNET Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül, Piri Medya Genel Müdürü Ömer Karaca ve Ersin Çelik'in çok sayıda çalışma arkadaşı yer aldı.
Title
Ayrıca Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Hatice Karahan, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın, ÖNDER Genel Başkanı Halit Bekiroğlu ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu da törende yer aldı.
Title
Yeni Şafak İnternet Yazı İşleri Müdürümüz Ersin Çelik, cenazede taziyeleri kabul etti.
Title
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ersin Çelik'i telefonla arayarak taziyelerini iletti.
Title
Vefat haberini alan Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, dün akşam aileye taziye ziyaretinde bulundu.
Title
Minik Ecrin'e veda
Minik Ecrin'e veda
Yeni Şafak İnternet Yazı İşleri Müdürümüz Ersin Çelik'in 7 yaşındaki kızı Ecrin Çelik elim bir kaza sonucu Hakk'ın rahmetine kavuştu.

Acı kaybımız...
OYNAT 02:09
Acı kaybımız...
Yeni Şafak İnternet Yazı İşleri Müdürümüz Gazeteci Ersin Çelik'in 7 yaşındaki kızı Ecrin, araç çarpması sonucu yaşamını yitirdi. Küçük Ecrin'in cenazesi bugün öğle namazına müteakip İzmit'in Yuvacık ilçesinde bulunan Başiskele Yukarı Serdar Camii'nden kalktı. Medya camiasından çok sayıda gazeteci ve yazarın katıldığı cenaze töreninde Ersin Çelik'i Albayrak Ailesi yalnız bırakmadı. Gerçekleştirilen törende Albayrak Grup Yönetim Kurulu Üyesi Mesut Albayrak, Albayrak Grup Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Albayrak, Yeni Şafak ve TVNET Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül, Piri Medya Genel Müdürü Ömer Karaca ve Ersin Çelik'in çok sayıda çalışma arkadaşı yer aldı. Ayrıca Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Hatice Karahan, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın, ÖNDER Genel Başkanı Halit Bekiroğlu da törende yer aldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ersin Çelik'i telefonla arayarak taziyelerini iletti.

Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.