Gündem Atatürk Havalimanı uçuşa açıldı

Atatürk Havalimanı uçuşa açıldı

İstanbul'da Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde 3 ayrı saldırı meydana geldi, 36 kişi hayatını kaybetti. Atatürk Havalimanı üzerinde oluşan yoğun trafik bölgeye yakın havalimanlarına yönlendirilerek giderildi. Havalimanı, uçak kalkış-inişine kapatılırken saat 03.00 itibariyle hava trafiği normale döndü.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Atatürk Havalimanı uçuşa açıldı
İstanbul'da Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde 3 ayrı patlama meydana geldi. 3 canlı bombanın gerçekleştirdiği saldırılarda 28 kişi hayatını kaybetti, 6'sı ağır 60 kişi de yaralandı.
İstanbul'da Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde 3 ayrı patlama meydana geldi. 3 canlı bombanın gerçekleştirdiği saldırılarda 36 kişi hayatını kaybetti,147 kişi de yaralandı. Yaşanan saldırının ardından İstanbul'un üzerinde yoğun bir uçak trafiği oluştu. O görüntü radarlara böyle yansıdı.  1. Atatürk Havalimanı'nda saat 03:00 itibariyle hava trafiği normale döndü.
Atatürk Havalimanı'nda uçuşlar iptal edildi. Havadaki uçaklar yakın bölgelerdeki havalimanlarına yönlendiriliyor.
Atatürk Havalimanı'nda uçuşlar iptal edildi. Havadaki uçaklar yakın bölgelerdeki havalimanlarına yönlendiriliyor.Saldırı sonrası olay yerine çok fazla ambulans sevk edildi.
Saldırı sonrası olay yerine çok fazla ambulans sevk edildi.'10 şehidimiz var'
Atatürk Havalimanı'nda patlama
Saldırgan etrafı tarayıp kendisini patlattı!

Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.