Gündem Ecriniuğurladık

Ecrin’i uğurladık

Yeni Şafak İnternet Yazı İşleri Müdürümüz Ersin Çelik’in önceki gün hayatını kaybeden 7 yaşındaki kızı Ecrin Çelik, İzmit Yuvacık'taki Mevlana Camisi’nde kılınan cenaze namazının ardından Serdar Mahallesi Mezarlığı’nda toprağa verildi. Cenaze törenine siyaset ve medya camiasından çok sayıda isim katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım, Ersin Çelik’i arayarak taziyelerini iletti.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Yeni Şafak İnternet Yazı İşleri Müdürümüz Ersin Çelik'in kızı Ecrin Çelik Hakk'ın rahmetine kavuştu.
Yeni Şafak İnternet Yazı İşleri Müdürümüz Ersin Çelik'in kızı Ecrin Çelik Hakk'ın rahmetine kavuştu.

Önceki gün gelen acı haber Yeni Şafak ailesini yasa boğdu. Mesai arkadaşımız, Yeni Şafak İnternet Yazı İşleri Müdürü Ersin Çelik’in 7 yaşındaki kızı Ecrin Çelik, Sakarya’nın Karasu ilçesi Aziziye Mahallesi’nde aracın çarpması sonucu vefat etti. Küçük Ecrin’imizi, meleğimizi, dün öğle namazı müteakip İzmit’in Başiskele ilçesi Yuvacık semtinde bulunan Mevlana Camisi’nde kılınan cenaze namazının ardından Serdar Mahallesi Mezarlığı’nda toprağa verdik.

Ecrin Çelik

CENNET KUŞU, CENNETE UÇTU

Karasu Devlet Hastanesi’nden yakınları tarafından alınan Ecrin Çelik’in cenazesi, Başiskele Serdar Mahallesi’ndeki Mevlana Camisi’ne getirildi. Cenaze namazı öncesi burada bir konuşma yapan İl Müftüsü Yusuf Doğan, Ecrin’in ve tüm çocukların cennetle müjdelendiğini söyledi. Doğan, “Sizden helallik istemeyeceğim buluğ çağına ermeyen tüm çocuklar cennetliktir” dedi.

PEYGAMBER EFENDİMİZİN ÇOCUKLARIYLA BULUŞSUN

Peygamber Efendimizin yaşarken çocukları Kasım, Abdullah ve İbrahim’i kaybettiği söyleyen Doğan, “İbrahim, Kasım ve Abdullah.. Peygamberimizin yaşarken kaybettiği çocuklarıydı. Allah’ım. Ecrin’i onlarla buluştur” diye dua etti. İl Müftüsü Yusuf Doğan tarafından kıldırılan cenaze namazının ardından Çelik’in cenazesi, aynı mahalledeki aile mezarlığına defnedildi. Metanetin hakim olduğu Çelik ailesinin evinde, küçük Ecrin için Kur’an-ı Kerim okundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

Bir dedesi de benim

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, müdürümüz Ersin Çelik’i telefonla arayarak acısını paylaştı. Çelik’e taziyelerini ileten Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bir dedesi de benim” dedi. TBMM Başkanı İsmail Kahraman ve Başbakan Binali Yıldırım da, Çelik’i telefonla arayarak başsağlığı dileklerini iletti.

Cumhurbaşkanı Sözcüsü İbrahim Kalın, Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, SP Lideri Temel Karamollaoğlu, Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çalışma Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez ve İstanbul Valisi Vasip Şahin de Çelik'i arayarak başsağlığı dileğinde bulundu.

Fikri Işık’tan taziye ziyareti

Başbakan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, müdürümüz Ersin Çelik’e taziye ziyaretinde bulundu. Kocaeli Başiskele Serdar Mahallesi’nde bulunan taziye evine gelen Işık, evlat acısı yaşayan Çelik’e sabır diledi. Çok sayıda siyasetçi de Çelik’i telefonla arayarak taziyelerini iletti.

Fikri Işık, taziye evine gelerek Çelik'in acısını paylaştı

Rabbim dayanma gücü versin

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan, sosyal medya hesabı üzerinden taziye mesajı paylaştı. Bozdağ, “Kızı Ecrin’in elim kazada vefatından dolayı Ersin Çelik’e başsağlığı ve sabır, Ecrin kızımıza Allah’tan rahmet diliyorum” dedi. Kaya da, “Küçük yavruları Ecrin’i kaybeden, gazeteci Ersin Çelik ve ailesine bütün kalbimle başsağlığı ve sabır diliyorum. Rabbim, dayanma gücü versin” mesajını paylaştı.

Ecrin Çelik’e dua seli

Ecrin Çelik’in cenazesinde iş, siyaset ve medya dünyasından pek çok isim de hazır bulundu. Cenaze namazına, Albayrak Grup Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Albayrak, Mesut Albayrak, Albayrak Grup CEO’su Doç. Dr. Ömer Bolat, Yeni Şafak ve TVNET Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül, Piri Medya Genel Müdürü Ömer Karaca, Kocaeli Milletvekilleri Sami Çakır, Mehmet Akif Yılmaz ve Radiye Sezer Katırcıoğlu, Kocaeli Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın, Kültür Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanlarından Saadet Oruç, Hatice Karahan, Kanal 7 Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Çelik, Ülke TV Haber Koordinatörü Mustafa Güngör, Habertürk TV Genel Yayın Yönetmeni Veyis Ateş, TRT Kürdî Kanal Koordinatörü Mustafa Ekici, TVNET Yayın ve Program Direktörü İsmail Halis, TVNET Haber Müdürü Serhat İbrahimoğlu Yeni Şafak Gazetesi Yazarları Merve Şebnem Oruç, Kemal Öztürk, İbrahim Tenekeci, Ömer Lekesiz, Taha Kılınç, Gazeteci Nihal Bengisu Karaca, Elif Çakır, Selahattin Yusuf, Hakan Albayrak, Halime Kökçe, Tarık Tufan, Yıldıray Oğur, Anadolu Ajansı Genel Müdür Yardımcısı Metin Mutanoğlu ve AA Haber Akademisi Müdürü Ümit Sönmez, İHH Avukatı Gülden Sönmez, İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım, ÖNDER Genel Başkanı Halit Bekiroğlu, Yeni Şafak Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Fatma Demircioğlu, Yeni Şafak Gazetesi Haber Müdürü Recep Yeter, Yeni Şafak Ankara Haber Müdürü Hüseyin Likoğlu, Nihayet Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Murat, Diriliş Postası Genel Yayın Yönetmeni Erem Şentürk, Yeni Şafak ve TVNET çalışanları ile Ersin Çelik’in çok sayıda çalışma arkadaşı katıldı.

Habertürk Genel Müdürü Veyis Ateş, Ensonhaber'in yayın yönetmeni Serkan Kalemciler, Sabah Gazetesi İstihbarat Şefi Abdurrahman Şimşek, Sabah Gazetesi Muhabiri Nazif Karaman, Lacivert Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Meryem İlayda Atlas, A Haber sunucusu Zeynep Bayramoğlu, Karar gazetesi yazarlarından Fuat Atik, Elif Çakır, Hürriyet muhabiri Toygun Atilla, Habertürk yazarı Mustafa Doğan, Sabah Gazetesi yazarı Metin Yüksel, Karar Gazetesi yazarı Hakan Albayrak, Diriliş Postası yazarlarından Selçuk Azmanoğlu, Cengiz Er, TYB İstanbul Şube Başkanı Mahmut Bıyıklı, Oktay Berber, Ayhan Küçük, İbrahim Paşalı, Adem Özköse, Erbakan Vakfı Başkanı Fatih Erbakan, Gübretaş Genel Müdürü İbrahim Yumaklı, AA İstanbul Bölge Müdürü
Sabri Çelebioğlu, Yusuf Özhan, Galip Dalay, TRT World Program Direktörü Resul Serdar Ataş, Abdülhamit Güler, Fatma Gülşen Koçak, Osman Sert, Senai Demirci, gazeteci Kemal Gümüş, gazeteci Yıldıray Oğur ve oyuncu Adnan Erdoğan'ın da aralarında bulunduğu pek çok isim taziye ziyaretinde bulunarak yalnız bırakmadı.

Minik Ecrin'e veda
FOTOĞRAF 11
Title
Yeni Şafak İnternet Yazı İşleri Müdürümüz Ersin Çelik'in 7 yaşındaki kızı Ecrin Çelik elim bir kaza sonucu Hakk'ın rahmetine kavuştu.
Title
Tatil için gittiği Karasu'da oyun oynayan Ecrin trafik kazası geçirdi.
Title
Kazanın ardından Karasu Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Ecrin, burada vefat etti.
Title
Cenaze namazı İzmit'in Yuvacık ilçesinde bulunan Başiskele Yukarı Serdar Camii'nde kılınan minik Ecrin, Serdar Mahallesi Mezarlığı'nda defnedildi.
Title
Medya camiasından çok sayıda gazeteci ve yazarın katıldığı cenaze töreninde Ersin Çelik'i Albayrak Ailesi yalnız bırakmadı.
Title
Gerçekleştirilen törende Albayrak Grup Yönetim Kurulu Üyesi Mesut Albayrak, Albayrak Grup Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Albayrak, Albayrak Grup CEO’su Doç. Dr. Ömer Bolat, Yeni Şafak ve TVNET Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül, Piri Medya Genel Müdürü Ömer Karaca ve Ersin Çelik'in çok sayıda çalışma arkadaşı yer aldı.
Title
Ayrıca Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Hatice Karahan, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın, ÖNDER Genel Başkanı Halit Bekiroğlu ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu da törende yer aldı.
Title
Yeni Şafak İnternet Yazı İşleri Müdürümüz Ersin Çelik, cenazede taziyeleri kabul etti.
Title
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ersin Çelik'i telefonla arayarak taziyelerini iletti.
Title
Vefat haberini alan Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, dün akşam aileye taziye ziyaretinde bulundu.
Title
2007 yılında Yasemin Çelik ile evlenen Ersin Çelik, kızı Ecrin ilk doğduğunda, kızının ağzından yakın arkadaşlarına mesaj atarak mutluluğunu paylaşmıştı. Mesaj şöyleydi: (Fyaş fyaş fyaş 2007’de hayatlarını biyleştiyen Ersin ve Yasemin Çelik (anne ve babam olurlar) çiftinin ilk çocuklayı olayak bugün Maymaya Ayaştıyma Hastanesi’nde dünyaya geldim. Kilom ve sağlığım gayet yeyinde. İmza: Ecrin Çelik).
Minik Ecrin'e veda
Yeni Şafak İnternet Yazı İşleri Müdürümüz Ersin Çelik'in 7 yaşındaki kızı Ecrin Çelik elim bir kaza sonucu Hakk'ın rahmetine kavuştu.

Acı kaybımız...
OYNAT 02:09
Acı kaybımız...
Yeni Şafak İnternet Yazı İşleri Müdürümüz Gazeteci Ersin Çelik'in 7 yaşındaki kızı Ecrin, araç çarpması sonucu yaşamını yitirdi. Küçük Ecrin'in cenazesi bugün öğle namazına müteakip İzmit'in Yuvacık ilçesinde bulunan Başiskele Yukarı Serdar Camii'nden kalktı. Medya camiasından çok sayıda gazeteci ve yazarın katıldığı cenaze töreninde Ersin Çelik'i Albayrak Ailesi yalnız bırakmadı. Gerçekleştirilen törende Albayrak Grup Yönetim Kurulu Üyesi Mesut Albayrak, Albayrak Grup Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Albayrak, Yeni Şafak ve TVNET Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül, Piri Medya Genel Müdürü Ömer Karaca ve Ersin Çelik'in çok sayıda çalışma arkadaşı yer aldı.Ayrıca Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Hatice Karahan, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın, ÖNDER Genel Başkanı Halit Bekiroğlu da törende yer aldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ersin Çelik'i telefonla arayarak taziyelerini iletti.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.