Gündem İYİ Partiden kendilerine küfür eden Can Ataklıya sert tepki Edepsizlerin ağzını mala ile sıvasan yine nafile

İYİ Parti'den kendilerine küfür eden Can Ataklı'ya sert tepki: Edepsizlerin ağzını mala ile sıvasan yine nafile

CHP yandaşı sözde gazeteci Can Ataklı, HDP ile yan yana görünmemeye çalışan İYİ Partililere alenen küfretti. "E hadi *** git o zaman Tayyip Erdoğan'a ver" diyen Ataklı'ya sosyal medya hesabından yanıt veren İYİ Parti Mali İşler Başkanı Ümit Dikbayır, "Bu bazı kendini bilmez, gazetecimsi edepsizlerin ağzını 'mal'a ile sıvasan yine nafile." ifadelerini kullandı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
İYİ Partiden kendilerine küfür eden Can Ataklıya sert tepki: Edepsizlerin ağzını mala ile sıvasan yine nafile
İYİ Parti Mali İşler Başkanı Ümit Dikbayır.

Can Ataklı, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda, HDP ile yan yana görünmemeye çalışan İYİ Partililere alenen küfretti.

HDP'nin geçtiğimiz yılın eylül ayında açıkladığı beyannamede orta yolun bulunabileceğini belirten Ataklı, "E hadi *** git o zaman Tayyip Erdoğan'a ver" ifadelerini kullandı.

Ataklı'nın sözlerine İYİ Parti'den yanıt gecikmedi.

İYİ Parti Mali İşler Başkanı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda ağır ifadeler kullandı.

"AĞZINI MALA İLE SIVASAN NAFİLE"

"Bu bazı kendini bilmez, gazetecimsi edepsizlerin ağzını 'mal'a ile sıvasan yine nafile." diyen Dikbayır, sözlerini şöyle sürdürdü:

"'Bu ülkede Erdoğan ile yan yana gelecek en son insan benim.' diyen Sayın Meral Akşener, hain terör örgütü PKK ile bağı olanlarla da aynı masaya oturmaz. Nokta!"

CHP yandaşı Can Ataklı PKK'yı aklayıp HDP'yi savundu: İYİ Parti'lilere küfretti
GÜNDEM
CHP yandaşı Can Ataklı PKK'yı aklayıp HDP'yi savundu: İYİ Parti'lilere küfretti

Can Ataklı HDP ile yan yana görünmemeye çalışan İYİ Partililere küfretti
OYNAT 01:09
Can Ataklı HDP ile yan yana görünmemeye çalışan İYİ Partililere küfretti
CHP'li sunucu Can Ataklı, kendi YouTube kanalından paylaştığı videoda, HDP ile yan yana görünmemeye çalışan İYİ Partililere alenen küfretti.

Akşener'in başdanışmanı Ümit Dikbayır CHP'li belediye tarafından işten atıldığı için dert yanan vatandaşı tartakladı
OYNAT 00:36
Akşener'in başdanışmanı Ümit Dikbayır CHP'li belediye tarafından işten atıldığı için dert yanan vatandaşı tartakladı
Mersin'de çeşitli ziyaretlerde bulunan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in yanına giden bir vatandaş, CHP'li Mersin Büyükşehir Belediyesinden haksız yere işten çıkarıldığını söyledi. Akşener, Mersin'de ittifak yapılmadığını söylerken, İYİ Parti Sakarya Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ümit Dikbayır, kucağında bebeği olan vatandaşı tartaklayarak bölgeden uzaklaştırdı.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.