Gündem Bingöl 47 büyüklüğünde depremle sallandı

Bingöl 4.7 büyüklüğünde depremle sallandı

AFAD’dan paylaşılan verilere göre, saat 03.49’da merkez üssü Bingöl’ün Yayladere ilçesinde 4.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi İHA
Son dakika: Bingöl 4.7 büyüklüğünde depremle sallandı
Arşiv

Bingöl’ün Yayladere ilçesinde 4.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Bingöl'de, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) verilerine göre 4.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Bingöl ve ilçelerinin yanı sıra Elazığ ve Tunceli'nin bazı ilçelerinden de hissedilen depremde alınan ilk bilgiye göre herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı.

BİNGÖL VASİLİ EKİNCİ: OLUMSUZ BİR DURUM YOK

Bingöl Valisi Kadir Ekinci, Yayladere ilçesinde yaşanan 4,7 büyüklüğündeki depreme ilişkin, şu an için kendilerine ulaşan olumsuz bir durumun bulunmadığını bildirdi.

Bingöl 4.7'lik depremle sallandı.
Bingöl 4.7'lik depremle sallandı.

Vali Ekinci, saat 03.49'da Yayladere ilçesinde 4,7 büyüklüğünde deprem kaydedildiğini hatırlatarak, vatandaşlara geçmiş olsun dileğinde bulundu.

"Şu an itibarıyla bizlere ulaşan bir olumsuzluk bulunmamaktadır." diyen Ekinci, ekiplerin gerekli kontrolleri ve tespitleri sürdürdüğünü belirtti.

İstanbul'da da hissedildi: Balıkesir'de 4.7 büyüklüğünde deprem
GÜNDEM
İstanbul'da da hissedildi: Balıkesir'de 4.7 büyüklüğünde deprem

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.