Gündem Türk askeri Komando Marşı eşliğinde Davraz Dağına tırmanarak şehitleri andı

Türk askeri 'Komando Marşı' eşliğinde Davraz Dağı'na tırmanarak şehitleri andı

Milli Savunma Bakanlığından (MSB) yapılan açıklamada, komandoların, şehitleri anmak için Isparta Eğirdir'de bulunan Davraz Dağı'na tırmandığı bildirildi. Türk askeri "Komando Marşı" eşliğinde Davraz Dağı'na tırmanış gerçekleştirerek, şehitleri andı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi AA
Türk askeri Komando Marşı eşliğinde Davraz Dağına tırmanarak şehitleri andı
Milli Savunma Bakanlığı, dağa tırmanan askerlerin görünterini paylaştı.

Tırmanışa, Azerbaycan ve Somalili kursiyerler de dahil 3 bin personelin katıldığı belirtilen açıklamada, "Şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz" ifadesi kullanıldı.

MSB'nin Twitter hesabında komandoların, "Komando Marşı" eşliğinde tırmanışını gösteren video da paylaşıldı. Videoda, askerlerin dağın zirvesinde Türk, Azerbaycan ve Somali bayrağı açtıkları görüntüler de yer aldı.

Mehmetçik 'Komando Marşı' eşliğinde Davraz Dağı'na tırmanarak şehitleri andı
OYNAT 00:59
Mehmetçik 'Komando Marşı' eşliğinde Davraz Dağı'na tırmanarak şehitleri andı
Türk askeri 'Komando Marşı' eşliğinde Davraz Dağı'na tırmanış gerçekleştirerek, şehitleri andı. Milli Savunma Bakanlığından (MSB) yapılan açıklamada, komandoların, şehitleri anmak için Isparta Eğirdir'de bulunan Davraz Dağı'na tırmandığı bildirildi. Tırmanışa, Azerbaycan ve Somalili kursiyerler de dahil 3 bin personelin katıldığı belirtilen açıklamada, 'Şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz.' ifadesi kullanıldı.


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.