Koronavirüs Sağlık Bakanlığı 27 Ekim koronavirüs sonuçlarını açıkladı Ağır hasta sayısı düşmeden başarılı olamayız

27 Ekim koronavirüs tablosu: Test sayısı, hasta ve ölü sayısı

Sağlık Bakanlığı 27 Ekim koronavirüs sonuçlarını açıkladı: Ağır hasta sayısı düşmeden başarılı olamayız

Sağlık Bakanlığının sitesindeki Koronavirüs Bilgilendirme Sayfası'nda 27 Ekim koronavirüs tablosu açıklandı. Ağır hasta sayısının yükseldiğini vurgulayan Sağlık Bakanı Koca yaptığı açıklamada, "Ağır hasta ve aktif hasta sayısı düşmeden başarılı olamayız. Mücadele birlikteliği tedbirleri istisnasız uygulamaktan geçiyor. Salgına karşı organize olalım." ifadelerini kullandı. İşte o kritik veriler...

Haber Merkezi Yeni Şafak
Fotoğraf: Arşiv
Fotoğraf: Arşiv

Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu, "covid19.saglik.gov.tr" adresinden paylaşıldı. Sağlık Bakanlığı, Covid-19 bilgilendirme sayfasında Türkiye’deki güncel korona virüs tablosunu paylaştı. Tabloya göre son 24 saatte 76 kişi koronavirüsten hayatını kaybederken, günlük vaka sayısı 2209 oldu.

Son 5 günlük koronavirüs verileri.

Koronavirüs sonrası ten rengi değişen Çinli doktor normale döndü
OYNAT 00:32
Koronavirüs sonrası ten rengi değişen Çinli doktor normale döndü
Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle ten rengi koyulaşan ve virüsü yenen Çinli doktor Yi Fan'ın ten rengi normale döndüğü belirtildi. Fan, koronavirüs tedavisi sürecinde kendisine yardımcı olan ünlü bir solunum uzmanı ve Çin Mühendislik Akademisi başkan yardımcısı Wang Chen'in yerel bir hastanede bir etkinliğe katıldığını duydu. Etkinlikte Chen'i ziyaret eden Fan'ın 'ne kadar iyileştiğini göstermek' için maskesini çıkardı. Fan'ın ayrıca, Chen'e hayatını kurtardığı için minnettarlığını ifade etmek adına bir demet çiçek verdi. O anlar amatör kamerayla kayda alındı.

Sağlık Bakanlığı 26 Ekim koronavirüs sonuçlarını açıkladı: Birlikte mücadele etmek zorundayız!
KORONAVİRÜS
Sağlık Bakanlığı 26 Ekim koronavirüs sonuçlarını açıkladı: Birlikte mücadele etmek zorundayız!
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.