Spor Berat Özdemir El Ettifaqda Bonservis ücreti belli oldu

Berat Özdemir El Ettifaq'da: Bonservis ücreti belli oldu

Trabzonspor, Berat Özdemir'in 2.5 milyon dolar ve bir sonraki satıştan yüzden 15 pay karşılığında El Ettifaq'a transfer olduğunu açıkladı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Berat Özdemir El Ettifaqda: Bonservis ücreti belli oldu
​Berat Özdemir

Trabzonspor, 5 Ocak 2021 tarihinde Gençlerbirliği'nden 2.5 milyon euro karşılığında kadrosuna kattığı Berat Özdemir'in Suudi Arabistan takımlarından El Ettifaq'a transfer olduğunu açıkladı.

2.5 milyon dolar karşılığında transfer oldu

Bordo-mavili kulüpten KAP'a yapılan açıklamada, oyuncunun 2.5 milyon dolar karşılığında transfer olduğu ifade edildi. Açıklamada, "Profesyonel futbolcumuz Berat Ayberk Özdemir'İn, Ettifaq FC'ye kesin transferi konusunda anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmaya göre; Ettifaq FC, Kulübümüze, sözleşme fesih bedeli olarak 2.500.000.-USD ödeme yapacaktır. Ayrıca, oyuncunun üçüncü bir kulübe transferi halinde, 2.500.000.-USD'yi aşan kısmın %15'i, Ettifaq FC tarafından Kulübümüze ödenecektir" denildi.

  • El Ettifaq Kulübü, Berat Özdemir'in transfer videosunu 'Komando' ifadesiyle paylaşırken, 24 yaşındaki oyuncu senelik 1 milyon euro kazanacak.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.