Spor Galatasarayda hesap günü

Galatasaray'da hesap günü

Sarı-kırmızılı kulübün yıllık olağan mali genel kurul toplantısı bugün gerçekleştirilecek. Eski yönetimin son dönemi ile yeni yönetimin ilk dönemi ibra oylamasına sunulacak. Mevcut Başkan Burak Elmas’ın ibra edilmemesi halinde Galatasaray seçime gidecek.

Abone Ol Google News
Umut Yılmaz Yeni Şafak
Galatasarayda hesap günü
Galatasaray Başkanı Burak Elmas

Galatasaray Spor Kulübü 2022 Yılı Olağan Mali Genel Kurulu bugün yapılacak. Eski başkan merhum Mustafa Cengiz’in son dönemi ile mevcut başkan Burak Elmas’ın ilk dönemi mali ve idari olarak ibra oylamasına sunulacak.

Burak Elmas seçim kararı alabilir

Burak Elmas ve yönetiminin ibra edilmemesi halinde, sarı-kırmızılı kulüp olağanüstü seçime gidecek. Mevcut yönetim, kongreden ibrasızlık çıkması halinde kulüp tüzüğüne uymayı ve seçim kararı almayı planlıyor. Burak Elmas ve çalışma arkadaşları, herhangi bir ibrasızlık durumunda konuyu mahkemeye taşımayı düşünmüyor. Burak Elmas, üyeler tarafından mali ve idari olarak aklanırsa seçime gitmeyi düşünmüyor.

  • Elmas’ın önceliği en az 2 yıl daha sürecek olan görev süresini tamamlamak. Elmas, yapacağı konuşmayla ibra oylaması öncesinde olumsuz havayı dağıtmaya çalışacak. Ocak ayında görevine son verilen Fatih Terim’in de ABD’den Türkiye’ye döndüğü ve Mali Kongre’ye katılacağı öğrenildi.

Galatasaray'ın içi boşalıyor
SPOR
Galatasaray'ın içi boşalıyor

Uzmanlar saat aralığı vererek uyardı: 'Güneşten D vitamini almak için 30 dakika yeterli'
Hayat

Uzmanlar saat aralığı vererek uyardı: 'Güneşten D vitamini almak için 30 dakika yeterli'

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi (SCÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Deri ve Zührevi Hastalıklar Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Dr. Mustafa Tosun, vücut için büyük önem taşıyan D vitamininin vücutta en çok deriden salgılandığını belirterek, "Günlük yarım saat düzenli güneşlenme, vitamin alımı için yeterli olur" dedi.
Bakan Soylu'dan polise yumruk atan Saliha Aydeniz'e kalkan olan CHP'ye tepki: Yüzleri kızarmaz
Gündem

Bakan Soylu'dan polise yumruk atan Saliha Aydeniz'e kalkan olan CHP'ye tepki: Yüzleri kızarmaz

İstanbul'da yapılan yasa dışı gösteri sırasından polise yumruk atan DBP Diyarbakır Milletvekili Saliha Aydeniz'in dokunulmazlığı oy çokluğuyla kaldırıldı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Meclis'te yapılan oylamada HDP ile aynı safta yer alarak ret oyu kullanan CHP'ye tepki gösterdi. Sosyal medya hesabından konuya ilişkin paylaşımda bulunan Soylu, "CHP Türk Polisi-PKK tercihinde gözünü kırpmadan PKK'lı Saliha Aydeniz'i tercih etti. Kılıçdaroğlu'nun da, polis istismarı yapan sünepelerinin de TBMM çatısı altındaki bu tercihten yüzü kızarmaz" dedi.
Bakan Soylu'dan polise yumruk atan Salihe Aydeniz'e kalkan olan CHP'ye tepki: Yüzleri kızarmaz
Gündem

Bakan Soylu'dan polise yumruk atan Salihe Aydeniz'e kalkan olan CHP'ye tepki: Yüzleri kızarmaz

İstanbul'da yapılan yasa dışı gösteri sırasından polise yumruk atan DBP Diyarbakır Milletvekili Salihe Aydeniz'in dokunulmazlığı oy çokluğuyla kaldırıldı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Meclis'te yapılan oylamada HDP ile aynı safta yer alarak ret oyu kullanan CHP'ye tepki gösterdi. Sosyal medya hesabından konuya ilişkin paylaşımda bulunan Soylu, "CHP Türk Polisi-PKK tercihinde gözünü kırpmadan PKK'lı Salihe Aydeniz'i tercih etti. Kılıçdaroğlu'nun da, polis istismarı yapan sünepelerinin de TBMM çatısı altındaki bu tercihten yüzü kızarmaz" dedi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.