Video 29 Ekim 3 Havaalanındayız O gün Osmanlıyı dağıtanlar bugün Türkiyeye saldırıyor Erdoğan Fıratın Doğusu diyor, içeride birileri panikliyor Tuncelide donarak şehit olanla Medinede şehit olan aynı asker
29 Ekim: 3. Havaalanı’ndayız:  O gün Osmanlı’yı dağıtanlar bugün Türkiye’ye saldırıyor.  Erdoğan ”Fırat’ın Doğusu”  diyor, içeride birileri panikliyor.  Tunceli’de donarak şehit olanla  Medine’de şehit olan aynı asker.
29 Ekim: 3. Havaalanı’ndayız: O gün Osmanlı’yı dağıtanlar bugün Türkiye’ye saldırıyor. Erdoğan ”Fırat’ın Doğusu” diyor, içeride birileri panikliyor. Tunceli’de donarak şehit olanla Medine’de şehit olan aynı asker.
Bugün 29 Ekim 2018. Osmanlı cihan devletinin dağıtılmasından, coğrafyanın paramparça edilmesinden sonra Doğu'dan, Batı'dan, Güney'den Anadolu'ya sığınanlar, Anadolu'yu korumaya çalışanlar, 95 yıldır bu toprakları koruyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.