Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Gündem Çalışanın testi pozitif çıktı, Kooperatif karantinaya alındı

Çalışanın testi pozitif çıktı, Kooperatif karantinaya alındı

Uşak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi, bir çalışanın koronavirüs testinin pozitif çıkması nedeniyle 14 günlüğüne karantina altına alınarak kapatıldı.

Haber Merkezi DHA
Çalışanın testi pozitif çıktı, Kooperatif karantinaya alındı
Uşak Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi

  • Uşak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi’nde bir çalışan, belirtiler üzerine Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne giderek koronavirüs testi yaptırdı. Çalışan hastanede tedavi altına alınırken, kendisi ile beraber çalışan 3 kişi de evlerinde karantina altına alındı.

Uşak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif’i ise, çalışanlarının 14 günlük karantinaya alınması nedeniyle faaliyetlerini durdurarak, çalışma binasını giriş ve çıkışlara kapattı.

Dev eser Sincan'da hızla yükseliyor: Kültür ve Kongre Merkezi'nin yüzde 30'u tamamlandı
GÜNDEM
Dev eser Sincan'da hızla yükseliyor: Kültür ve Kongre Merkezi'nin yüzde 30'u tamamlandı

Çalışanın durumu iyi

Yaptığı yazılı açıklamada koronavirüs testi pozitif çıkan çalışanının durumunun iyi olduğunu belirten Uşak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Gültekin Köse,

  • “Bir çalışanımızın testi pozitif çıktı. Hastanede tedavi altına alındı ve sağlık durumu iyi. Tedbir amaçlı kurum binamız ve 3 çalışanımız karantinaya alındı. Şu an için faaliyetlerimizi durdurduk. En kısa sürede tekrar çalışmalarımıza başlayacağız” dedi.

Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.