Gündem Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy En temiz ilçelerden biriyiz

Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy: En temiz ilçelerden biriyiz

Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy’un mahalle ziyaretleri devam ediyor. Sümer Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Başkan Ömer Arısoy, ilçedeki temizlik çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
​İstanbul haber... Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy: En temiz ilçelerden biriyiz
Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy

Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy’un mahalle ziyaretleri devam ediyor.

Sümer Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Başkan Ömer Arısoy, ilçedeki temizlik çalışmaları ile ilgili bilgiler vererek, “600’e yaklaşan temizlik ordusuyla İstanbul’un en temiz ilçelerinden bir tanesidir. Bu konuda son derece iddialıyız. Çok eskilerden Zeytinburnulu olmaktan utanılırken şimdi gururla ‘Zeytinburnuluyum’ denen bir ilçedir. Bunu yıllar içerisinde hep birlikte başardık. Şimdi Zeytinburnu’nun hizmetkârlığı bizim sırtımızda. Görevler gelip geçicidir, ben bir vatandaş olarak, Zeytinburnulu hemşehrilerimizle birlikte burada yaşamaya devam edeceğim” dedi.

Kazlıçeşme kazısı ilçeye değer katacak
GÜNDEM
Kazlıçeşme kazısı ilçeye değer katacak

Zeytinburnu Millet Bahçesi hizmete giriyor
GÜNDEM
Zeytinburnu Millet Bahçesi hizmete giriyor
Yüksek İstişare Kurulu toplantısı sona erdi: Türkiye'nin göç yönetimi görüşüldü
Gündem

Yüksek İstişare Kurulu toplantısı sona erdi: Türkiye'nin göç yönetimi görüşüldü

Beştepe'de gerçekleşen YİK toplantısı sona erdi. Toplantıda Türkiye'nin göç yönetimi konusu ele alındı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun bir sunum yaptığı toplantıda, Kurul üyeleri, göç yönetimi konusundaki mevcut düzenlemeler ve uygulamalar üzerine fikir teatisinde bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, toplantıda, Türkiye'nin tarih boyunca olduğu gibi bugün de sınırlarına dayanan ve bir şekilde topraklarına sığınan hiçbir mazluma, mağdura sırtını dönmediğini ifade etti.
Rus ordusunun ağır kaybı: En yüksek rütbeli pilot Ukrayna'da öldürüldü
Dünya

Rus ordusunun ağır kaybı: En yüksek rütbeli pilot Ukrayna'da öldürüldü

İngiliz basını, Ukrayna'yı işgal saldırılarını sürdüren Rusya'nın çok önemli bir askeri kayıp daha verdiğini açıkladı. 2013 yılında ordudan emekli olan fakat savaş nedeniyle görevine dönen pilotun emekli tümgeneral Kanamat Botashev olduğu açıklandı. Söz konusu ölüm, Rusya Hava Kuvvetleri'nin en yüksek rütbeli kaybı oldu.
DSÖ Genel Direktörlüğüne ikinci kez Ghebreyesus seçildi
Hayat

DSÖ Genel Direktörlüğüne ikinci kez Ghebreyesus seçildi

Dünya Sağlık Örgütü'nün (DSÖ) Genel Direktörü Dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus, ikinci kez Örgütün Genel Direktörü seçildi. Yemin konuşması yapan Ghebreyesus, ilk dönemi sırasında dünyayı saran Kovid-19'u "eşi benzeri görülmemiş" bir salgın olarak tanımlarken, "Denizde yolculuk yaparken gemimizi inşa ettiğimiz bu süreçte çok dersler aldık ve ders alırken anında uygulamaya geçtik" dedi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.