Gündem Kan donduran olay Kürekle vura vura öldürdü

Kan donduran olay: Kürekle vura vura öldürdü

Bodrum'da yılan avlayan şahin bir şahsın kürekle kafasına vurması sonucu öldü. Defalarca şahinin kafasına kürekle vuran şahıs kendisini görüntüleyenlere de tepki gösterdi.

Haber Merkezi IHA
Şahini kürekle vura vura öldürdü
Şahini kürekle vura vura öldürdü

Muğla'nın Bodrum ilçesinde bir şahsın kürekle şahinin kafasına vurarak öldürülmesi tüyleri diken diken etti. Yılan gören şahin avlandığı esnada bir adamın kürekle gelerek şahini kafasına vurarak öldürmesi bu kadarına da pes dedirtti.

Şahini kürekle vura vura öldürdü

YILANI DA ŞAHİNİ DE TELEF ETTİ

Edinilen bilgilere göre, Kızılağaç Mahallesi’nde beslenmek için yılan avlayan şahin avıyla uğraştığı sırada bir kişinin kürek darbesiyle öldürüldü. Bir vatandaşın şahini cep telefonu ile görüntülendiği esnada elinde kürekle beliren kişi bir anda küreği şahinin kafasına vurduğu görülüyor.

Şahini kürekle vura vura öldürdü

Cep telefonu ile çekim yapan kadının ise kürekle şahini öldürülme anını saniye saniye görüntüledi. Görüntüde ilk olarak annesini çağıran kadın, bak şahin anne diye sesleniyor. Daha sonra görüntüye giren bir adam kürekle şahinin kafasına vurarak öldürüyor. Kadın ise şahini ölmesine niye böyle bir şey yaptı diyerek saklanıyor. Adam ise kapatın kameraları diyerek tepki gösteriyor. Kan donduran görüntü sonrasında hem şahin hem de yılanı telef oldu.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.