Gündem Karantinayı ihlal edenler yurtlara yerleştirilerek masrafları kendilerinden tahsil edilecek

Karantinayı ihlal edenler yurtlara yerleştirilerek masrafları kendilerinden tahsil edilecek

Son günlerde artan koronavirüs vakaları ile karantinayı delenlere yönelik yeni yaptırımlar gelmeye başladı. Niğde Valiliği, aldığı karar ile karantinayı ihlal edenleri yurtlara yerleştirecek ve tüm masrafları kendilerinden tahsil edileceğini duyurdu.

Haber Merkezi DHA
Koronavirüs haberleri: Niğdede karantinayı ihlal edenler yurtlara yerleştirilecek, masrafları da kendilerinden tahsil edilecek
Niğde'de hastaneden kaçan koronavirüs şüphelisi Afgan genç ekipleri alarma geçirmişti.

Niğde Valiliği, koronavirüs karantinasını ihlal eden kişilerin yurtlara yerleştirileceğini, masraflarının da yine bu kişilerden tahsil edileceğini açıkladı.

İller tek tek açıklıyor: Karantinaya uymayanlar yurtlara alınacak
KORONAVİRÜS
İller tek tek açıklıyor: Karantinaya uymayanlar yurtlara alınacak

VALİLİK'TEN SON DAKİKA UYARISI

Kentte artan koronavirüs vakaları üzerine Niğde Valiliği, sosyal medya üzerinden duyuru yayınladı. Duyuruda, koronavirüs karantinasını ihlal eden kişilerin yurtlara yerleştirileceğini bildirdi. Açıklamada, "İlimizde, toplum sağlığını hiçe sayarak karantina ihlali yapan vatandaşlarımız yurtlara alınarak karantina sürelerinin buralarda tamamlanması sağlanacaktır. Yurtlarda kalma süresince oluşan masraflar da ayrıca kendilerinden tahsil edilecektir. Lütfen tedbirlere uyalım" denildi.

DHA

Bilim Kurulu üyesi Kara: Aşıda attığımız her adım bir sonraki salgın için de bir sonraki aşı için de avantaj
KORONAVİRÜS
Bilim Kurulu üyesi Kara: Aşıda attığımız her adım bir sonraki salgın için de bir sonraki aşı için de avantaj
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.