|

"Oh, iyi yaptım"

Adana'da bir kadın, ablasını taciz ettiğini ileri sürdüğü kişiyi keser ve sopa ile döverek hastanelik etti. Gözaltına alınan kadın, "Oh iyi yaptım elime sağlık. Mahalleli elimden almasaydı daha dövecektim, ablamı taciz ediyordu, pişman değilim" dedi.

İha
00:00 - 6/11/2012 Salı
Güncelleme: 10:01 - 6/11/2012 Salı
Yeni Şafak
"Oh, iyi yaptım"
"Oh, iyi yaptım"

Olay, merkez Seyhan ilçesi Pınar Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre A.A. isimli şahısla bir süre arkadaşlık yapan Fatma A. (43), daha sonra anlaşamayarak yollarını ayırdı. Ayrıldıktan sonra A.A., Fatma A.''yı rahatsız edip taciz etmeye başladı.

Bu durumdan rahatsız olan Fatma A.''nın kız kardeşi Fidan A. (38), A.A. ile tartıştı. A.A.''nın "Sizde erkek mi var, iki tane pısırık kardeşin var. Onlar da bana bir şey yapamaz, ben istediğimi yaparım" sözlerine sinirlenen Fidan A., eline aldığı sopa ile A.A.'yı dövmeye başladı.

Kavga sokağa taşarken, mahalle sakinleri kadını engellemeye çalıştı. Ancak çok sinirlenen Fidan A., sopayı atıp bu kez de eline aldığı keserle A.A.'ya saldırdı. Mahalle sakinlerinin araya girmesiyle kurtulan A.A. hastaneye kaldırılırken, Fidan A. polis tarafından gözaltına alındı.

Sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Adana Adli Tıp Birimi'ne getirilen Fidan A., çıkışta basın mensuplarına A.A.'nın ablasını taciz ettiğini belirterek, "Ablama sarkıntılık ediyordu, taciz ediyordu. Ben sopayla dövdüm. İyi ettim, oh elime sağlık. Kafası yarıldı, oh canıma değsin. Mahalleli kurtarmasaydı daha dövecektim, mahalleli elimden aldı, ne yapayım. Hiç pişman değilim" dedi.

Fidan A., daha sonra sorgulanmak üzere polis merkezine götürüldü.

12 yıl önce