Gündem Tıbbi sekreterden çarşaflı kadınlara skandal sözler Sizden hiçbir şeyden nefret etmediğim kadar nefret ediyorum

Tıbbi sekreterden çarşaflı kadınlara skandal sözler: Sizden hiçbir şeyden nefret etmediğim kadar nefret ediyorum

Sapanca Devlet Hastanesi’nde tıbbi sekreterlik yapan Buket G., hastanenin bahçesindeki oturan çarşaflı kadınlara nefret kustu. Kadınları gizlice videoya kaydeden tıbbi sekreter, paylaşımına "Sizden hiçbir şeyden nefret etmediğim kadar nefret ediyorum" notunu düştü.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi İHA
Sapanca Devlet Hastanesinde görev yapan tıbbi sekreterden çarşaflı kadınlara skandal sözler: Sizden hiçbir şeyden nefret etmediğim kadar nefret ediyorum
​Tıbbi sekreterden çarşaflı kadınlara skandal sözler: Sizden hiçbir şeyden nefret etmediğim kadar nefret ediyorum.

Sapanca Devlet Hastanesi'nde tıbbi sekreter olarak çalışan Buket G., sosyal medya hesabı üzerinden tepki çeken bir paylaşım yaptı.

NEFRET KUSTU

Hastane bahçesindeki banklarda oturan üç çarşaflı kadını izinsiz şekilde kayıt altına alan Buket G. o anları, “Sizden hiçbir şeyden nefret etmediğim kadar nefret ediyorum” sözleri ile sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Tepkilere sebep olan paylaşım hakkında soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

Tıbbi sekreterden tepki çeken paylaşım
OYNAT 00:14
Tıbbi sekreterden tepki çeken paylaşım
Sapanca Devlet Hastanesi'nde tıbbi sekreterlik yapan kadın, hastanenin bahçesindeki banklarda oturan çarşaflı kadınları izinsiz kayıt aldığı anları, “Sizden hiçbir şeyden nefret etmediğim kadar nefret ediyorum” diyerek sosyal medya hesabından paylaştı. O paylaşım sonrasında tıbbi sekreter hakkında soruşturma başlatıldı.


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.