Gündem Bingölde Eren KIŞ-16 Şehit Jandarma Binbaşı Adil Karagöz Operasyonu başlatıldı

Bingöl'de 'Eren KIŞ-16 Şehit Jandarma Binbaşı Adil Karagöz Operasyonu' başlatıldı

İçişleri Bakanlığı Bingöl Sağgöze'de 960 personelin katılımı ile 'Eren KIŞ-16 Şehit Jandarma Binbaşı Adil Karagöz Operasyonu'nun başlatıldığını açıkladı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi DHA
Son dakika Bingölde Eren KIŞ-16 Şehit Jandarma Binbaşı Adil Karagöz Operasyonu başlatıldı
Foto/arşiv

İçişleri Bakanlığı, Bingöl'de 960 personelle 'Eren Kış-16 Bingöl-Sağgöze Şehit Jandarma Binbaşı Adil Karagöz Operasyonu' başlatıldığını açıkladı.

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamaya göre, halen kış üstlenmesindeki teröristleri 'ara-bul-yok et' taktiğiyle etkisiz hale getirmek, başta eylem olmak üzere her türlü hazırlıklarını boşa çıkarmak ve bölgedeki huzur güven ortamını pekiştirmek amacıyla, Bingöl'de 'Eren Kış-16 Bingöl-Sağgöze Şehit Jandarma Binbaşı Adil Karagöz Operasyonu' başlatıldı.

Operasyonda, Bingöl İl Jandarma Komutanlığı koordinesinde; Jandarma Komando, Jandarma Özel Harekat (JÖH) ve Güvenlik Korucu timlerinden oluşan 960 personel görev aldı.

Yurt içinde terörün tamamen ortadan kaldırılmasına yönelik yürütülen 'Eren' kış operasyonlarının, halkın desteği ile inançlı ve kararlı bir şekilde başarı ile devam ettiği belirtildi.

Ankara merkezli 24 ilde DEAŞ operasyonu: 64 gözaltı kararı
GÜNDEM
Ankara merkezli 24 ilde DEAŞ operasyonu: 64 gözaltı kararı

İstanbul’da FETÖ operasyonu: 10 kişi hakkında gözaltı kararı var
GÜNDEM
İstanbul’da FETÖ operasyonu: 10 kişi hakkında gözaltı kararı var

İstanbul’da helikopter destekli operasyon: 37 adrese baskın yapıldı
FOTOĞRAF 16
Title
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Ekipleri, sabahın erken saatlerinde Bahçelievler merkezli Bağcılar ve Gaziosmanpaşa’daki birden fazla adrese eş zamanlı operasyon gerçekleştirdi.
Title
Emniyet kaynaklarından alınan bilgiye göre daha önceden fiziki ve teknik takip yapılan 37 kişinin adreslerine Polis Özel Harekat Ekipleri ile birlikte giriş yapıldı.
Title
37 adrese yapılan operasyonda polis helikopteri de havadan destek verdi.
Title
Ayrıca hassas narkotik köpeği de girilen adreslerde arama gerçekleştirdi.
Title
Bahçelievler’de giriş yapılan adreste de 1 şüpheli polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.Operasyonun gerçekleştiği diğer adreslerde de birçok kişinin gözaltına alındığı öğrenildi.
Title
Title
Title
Title
Title
Title
Title
Title
Title
Title
Title
İstanbul’da helikopter destekli operasyon: 37 adrese baskın yapıldı
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Şube Müdürlüğü, şehrin genelinde uyuşturucu tacirlerine yönelik havadan helikopter destekli şafak operasyonu gerçekleştirdi. Operasyon kapsamında birçok kişi gözaltına alındı.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.