Gündem Ünlü sanatçının babası adaylıktan çekildi

Ünlü sanatçının babası adaylıktan çekildi

İstanbul’dan AK Parti Milletvekili aday adayı olan ünlü sanatçı Mustafa Ceceli'nin babası Bekir Ceceli, aday adaylığından çekildi. Çekilme isteğini AK Parti Genel Merkezi’ne bir dilekçe ile sunan Ceceli, ‘’Aday adaylığında olduğu gibi çekilme kararımı da kendi hür irademle aldım. Geri çekilmemde kimse etkili olmadı’’ açıklaması yaptı.

Abone Ol Google News
Oktay Mehmet Yeni Şafak
Ünlü sanatçının babası adaylıktan çekildi

Daha önce İstanbul’dan AK Parti aday adayı olan Bekir Ceceli aday adaylığından çekildiğini ifade etti. Daha önce eşiyle birlikte AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’na giderek adaylık dilekçesini verdiğini ifade eden Bekir, Ceceli, önceki gün AK Parti’nin Ankara’daki genel merkezine giderek aday adaylığından çekilmek için bir dilekçe verdiğini söyledi.

Geri çekilme kararını hür iradesi ile aldığını ifade eden Ceceli, "Hür irademle aldığım bir karar. Geri çekilmemde kimse etkili olmadı. Olamaz da zaten. Aday adaylığımı da eşimin dışında kimseye söylememiştim. Çekilme de tek başıma aldığım bir karar" dedi. 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.